Přejít na výpis diskuzí

Skye Sweetnam

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám ráda Skye

    Skye Sweetnam je dobrá zpěvačka a nevím proč tu není moc zaregistrovaných lidí. *7*
  • smiley17

    Skye je úžasnááááá!

    Skye je supr zpěvačka,mooooc se mi líbí písnička,kterou nazpívala k filmu Barbie Deníček,a taky písnička Billy S. je pěkná. *4*
    • janaduhonska

      Re: Skye je úžasnááááá!

      Myslíš This is my? Ta je fakt super!!
  • vashley

    Miley je nej!!!

    Miley je stejnak nej než Skye!!!Ale zase se mi na skye líbí její písnička z Barbie deníčku "This is me"!!!!!!! *14*
  • vashley

    ???

    Miley vypadaná narozdíl od Skye jinak!!!!! *16* Skye je EMO (to já nesnáším) ale líbí se mi její písnička z Barbie Deníčku This is me!!! *4*
    • Re: ???

      vis vubec co je emo?? *7* *7*
    • zewix

      Re: ???

      skye vůbec není EMO *5* určitě ji neznáte tak dobře jako já *1* všechny písničky neznáte atd... holt nejdřív si všechno ověřte a pak něco říkejte... *5*
      • janaduhonska

        Re: Re: ???

        Skye a EMO? Máš oči?
  • Miley rox!!!!

    trapna kopie Miley, na ni nikdy mit nebude!!navic vypada jako lacina stetka
    • Re: Miley rox!!!!

      Skye není štětka,ale člověk a neurážej její fanoušky!Jestli jí nemáš ráda tak se nezlob,ale můžeš si to nechat pro sebe.A Skye se po Miley nemůže opičit když Skye je 20 a Miley je 15.Miley mám taky ráda,ale ty radši nerozčiluj fanoušky abyses nenávistí nepropadla do země. *13*
    • Re: Miley rox!!!!

      Skye se po Miley neopičí a navíc Skye není štětka.Skye je člověk.Miley mám sice taky ráda,ale Skye se po Miley nemůže opičit když Skye je 20.Takže neurážej fanoušky Skye. *13*
    • smiley17

      Re: Miley rox!!!!

      Miley je dobrá,ale proto nemusíš urážet Skye. *5*
    • zewix

      Re: Miley rox!!!!

      Miley vůbec neumí zpívat.... není vůbec kopie jelikož skye byla slavná dřív... i tím že je jí víc let... A má na miley určitě.. a není žádná laciná štětka seš trošičku mrdlá....
      • Re: Re: Miley rox!!!!

        to ze je starsi neznamena, ze byla slavnejsi driv nez Miley, protoze Miley je hvezda uz vic nez 2roky.navic po celym svete a zpivat umi, staci si poslechnout 7things to se s timhle vubec neda srovnat.jenom Miley vykrada a i se tak snazi vypadat
        • Re: Re: Re: Miley rox!!!!

          a 7things je desny *13*
        • Re: Re: Re: Miley rox!!!!

          ses trapna,skye zpiva mnohem lip,nechapu jak je muzes srovnavat,vzdyt jsou uplne rozdilnz,skye ma uplne jinej styl,a je the best.Vzdyt jeji 1. album vyslo uz v roce 2004,tak jak by mohla miley napodobovat,nejdriv se zamysli,vzdyt je o 5 let starsi!!!! *1* *3* *4*
        • smiley17

          Re: Re: Re: Miley rox!!!!

          To vůbec neni pravda,jestli to nevíš tak Skye je slavná už od roku 2004,kdy vydala své první album,a jestli umíš alespon do deseti počítat,tak si spočítáš,že to jsou 4 roky!A nechápu jak si můžeš myslet,že se po Miley opičí i vzhledově!!!!Vždyt jsou úplně rozdílné.Tak přestan dělat chytrou a radši se nauč počítat!!!!!!!!!!!!!!!! *10*
          • janaduhonska

            Re: Re: Re: Re: Miley rox!!!!

            Mě teda nepřipadá že je Skye Miley podobná!
            A Skye je náhodou super!!
  • Chcete mp3 skye ??? tak si o ně napište !!!

    čau, vidím že se lidi zajímaj už víc o skye *4* já mám spoustu jejich písniček *3* tak kdo bude chtít tak napište na e-mail *3* + moje blogy o skye jsou http://skye--sweetnam.blog.cz a fanclub http://fanclub-skyesweetnam.blog.cz zatim čau *3*
  • Sky Sweetnam

    Božskýýýýýýýýýýýýýý
  • mp3

    Ahojky,nemáte někdo nějaký písničky od Skye?Jestli jo,mohli byste mi je pls. poslat na e-mail??? *7* *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit