Přejít na výpis diskuzí

Bořek Slezáček

OSOBNOST 30.5.2013 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak vcera mi setkani s touto osobou stacilo, jsem celkem mirumilovnej veselej clovicek ale to setkani bylo zle pan Slezacek nechape a nenechal si vysvetlit ze koukam do voziku jelikoz je to jedna z veci ktere pri praci na pokladne musim a je uplne jedno zda je on zakaznik a tim pan ci se mu to nelibi, choval se jak *12* , ja ani nevedela kdo to je a samozrejme bych necinila jinak i kdybych to vedela.....ps: pane Slezacek, premyslel jste ze nekdy nekdo zapomene minivec ve voziku a diky nasemu blbemu cumeni do voziku se vyvaruje problemum s ostrahou? asi ne co *1* pokud muzu poprosit vyhybejte se me osobe, slapat po sobe nenecham a ze vy ste popularni neznamena ze mi budete tykat, kacera sme spolu netahali a to druhy uz vubec ne dekuji
  • Bořek má 2 synky ... ten druhý se jmenuje Andrej Viktor Slezáček... má jen dva psy Elvise a Amálku .. a jeho bývalá je Simona Krajnová a už několik let žije s obyčejnou holkou jménem Žaneta .. teď se chystá do muzikálu MAMA MIA a natáčel i film s jeho synem Koljou z období války (není český) .. bydlí se svoji rodinou v malé vesničce (Středočeský kraj) (pro Bořkovo dobro nebudu jmenovat :D)
  • Jste super spěvák..když zpíváte behá mi mráz po zádech..vážně bomba :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit