Přejít na výpis diskuzí

Viktor Sodoma

OSOBNOST 14.5.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Agent STB ? OK. Takze dekuji..
 • Nedávno som sa niekde dopočul, že Viki sa venuje nejakému hotelu pri Prahe a vraj tam aj robí všetko, čo je nutné. Myslel som, že to na nete nájdem ale zatiaľ iba pátram. Prečo?
  Ako študent VŠ som ako začínajúci novinár urobil s Viťom prvý rozhovor, bolo to strašne dávno, tuším v roku 1972, keď koncertoval s tromi vokalistkami Girls Lcd. Tie pesničky, ktoré sa tu spomínajú - od papouška až po děťatko... mali byť kantilenami, ale kvalitou nedosiahli úroveň pesničiek ako Rusalky, Konec leta, Proč básne píšu vám, Good bye či Mne v mládi často líbaly múzy, dokonca na koncerte spieval aj známy hit z muzikalu Hair. Kupoval som si jeho platne ako blázon a počúval som ich do omrzenia, aj po toľkých rokoch si občas prehrám a verte, Záhradník a Brabec, to boli majstri krajčíri, čo dokázali Viťovi ušiť vždy superhit. Rusalky boli podľa mňa asi vrcholom všetkých jeho pesničiek. Zaujal ma tiež aj na beatfóre a festivaloch, kde bol vyhlásený za najlepšieho beatového speváka.
  Vie prosím niekto potvrdiť správu o tom, že Viťo má nejaký vlastný hotel či penzión neďaleko Prahy? Rád by som ho totiž navštívil. Ďakujem
 • Zlatej Viki byl už od mého dětství mým velkým oblíbencem a tím taky zůstal, i když už jsem dnes "velkej kluk," hihi...Je jednou z výrazných osobností naší kultury šedesátých a sedmdesátých let. Bohužel se ocitl ve špatném prostoru i čase, důsledkem čehož měl problémy se svou seberealizací na uměleckém poli. Viz nutný odchod z kapely F.R.Čecha, neboť muzika se "tvrdila..." Do toho komunisti... Přesto si ke svýmu kumštu Viktor vždycky cestu našel a výrazně v něm vynikl. Vždycky to byl od pohledu sympaťák obdařený neobyčejně příjemným hlasem, který se pořád pěkně poslouchá. Nevím o tom, že by si někdy na cosi hrál, nikdy se nesnížil k tomu, aby byl nějaká namyšlená primadona. Takže sympaťák nejen svým zjevem a hlasem, ale i povahou. Z hloubi svého srdce mu proto přeji pevné zdraví a aby nám tu ještě hodně dlouho zpíval a bavil nás!!! *3*
 • Ahoj Viktore,
  Rád bych s tebou projednal případnou spolupráci, prosím o zaslání č. mobilu.
  S pozdravem Milan Šteruský - The GERONT Shadows Revival
  602 33 22 58
 • Všechno nejlepší k vašim narozeninám,moc rád poslouchám vaše písničky a chtěl bych aby jste nazpíval ještě nějáké to cd.
 • V loni na Řípské pouti jsem měla možnost po dlouhé době slyšet zpěváká mého mládí.....nezklamal.
  Dneska klušu na něj u nás v čajovně....nemohu se dočkat.....držím palce, hodně štěstíčka
 • Zajímalo by mě, co je s tímto zpěvákem. Vystupuje ještě vůbec někde? Už dlouho není o něm slyšet.
 • Narozky!

  jestli se dobře koukám tak má zítra Viky narozky. Tak Ať Ti to pořád dobře zpívá a zůstanete pro všechny generace stále "green "
 • Era Matadors

  Jsem rád že éra Matadors je stále v podvědomí mnoha lidí a že opět se písničky z tohoto období ¨produkují v podání Viktora Sodomy. Rádi bychom s kapelou Eminent ve Znojmě přispěli k šíření písní z této doby ale je velmi problematické sehnat texty. Pomůže někdo?
  Bral bych jich víc ale nyní mi jde hlavně o I´m So Lonesome. Email:JLecitel@ seznam.cz Díky .
 • Těšíme se na Řípskou

  Moc se těšíme na Řípskou pout 23.4.2011 od 12 Hod. Hlavně at vyjde počasí jako před pár lety. To bylo Super! Také jsem to dříve psal na stránky obce Krábčice. Jsem rád že bude stejný program.
 • PŘÁNÍČKO

  Milý taťko od ,,PAPOUŠKA KAKADU "k Vašemu

  svátku vše nej,nej,hlavně nové CD

  přeje Verunka :-o)))
 • Blahopřání

  Vše nejlepší k Vašim narozeninám,škoda,že
  ta léta tak letí :-).........Maryla *3*
 • přání

  Milý Viktore
  Bejvávaly časy s Matadory,když jsi byl několikrát v Karlových Varech,prostě
  jednička i dodnes pořád s Matadory válíš.
  Super.I na rádiích,na deskách,atd.
  Dnes máš narozeniny,takže všechno
  nejlepší,hlavně přání dobrému zdraví
  a i štěstí. *4* *4* *4* *4* *4*
 • Papoušek Kakadu:-)

  Děujeme za krásné prázdniny!
  O jarních prázdninách jsme vyrazili na hory,při cestě do hor,jsme se stavěli na
  velký nákup v obchoďáku,kde jsme objevili Vaše CD,nám neznámého zpěváka :-)Nějakým nedopatřením se stalo,že jsme Vás měli u kasy v koši:-),když bylo ošklivo,udělali jsme pro děti diskotéku,akci zcela neplánovanou.Nic lepšího ,by ani v totalitě,,KULTURNÍ REFERENT"nevymyslel!
  Děti stále do kola (ty menší)pouštěly-(Žárlivý kakadu,Parní stroj,Tygr z Indie),po týdnu jsme je zpívali všichni.Ty větší,Slečnu Mínu,Haló
  děťátko,kluci Amfora,Země lásky,my dospěláci jsme večer na pokoji přímo,,žrali"Sníh a mráz,Konec léta,wou,bomba Good Bye!!!
  Velmi jsme záviděli rodičům,že si Vás za mlada užili,ale my si to užili také tak moc,že nyní čekáme děťátko :-))))))))))
  Moc děkujem! Krista s rodinkama,co za rok? Nový hit? :-)))))))))) Moc děkujeme
 • Re: Viktor Sodoma

  Bigbeatový Viktor je bezva. *3* *3*
 • Viktor Sodoma

  Viktor bigbeat sk.Matadors.
  Šípková Růženka,My máme parní stroj.
  Tygr z Indie.Spolupráce s Františkem
  Ringo Čechem.S Matadory byl a je
  pořád skvělý.S Úctou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit