Přejít na výpis diskuzí

Sofia Boutella

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sofia

    Jelikož jsem tanec dělala pár(spoustu) let, tak můžu říct, že Sofia je opravdu úžasná tanečnice! Myslím, že nikoho neurazím, když řeknu, že nejlepší!! Patří jí můj obdiv, který nemám pro nikoho. Jen pro svou mami.
    • Re: Sofia

      tančím už od 4 let a musím říct,že máš pravdu sofia je úžasná tanečnice
      má naprosto úžasný feeling a všechno co k tanci patří a jde vidět,že to prožívá a žije tím
    • Re: Sofia

      Presne, taky jsem tancila radu let, ona je proste to cemu se rika pani tanecnice !!! *14*
  • Přeju jí strašně moc úspěchů, je můj vzor a suprová tanečnice zároveň! Prostě jí žeru! *8*
  • fandím ti *3* moc krásně tančíš *14* *3*
  • Všechno nejlepší k narozeninám přeje fanda Jiří. *3* *3* *3*
  • ...

    Sofia je naprosto užasná,obdivuju ji,je pro me vzorem v tancování,chci být jako ona,ale musím na sobe ješte hodne makat..:)Obdivuju její styl a jak daleko se dostala.Tak daleko se dostane jen málokdo..jen ti nejlepší!! *3*
  • nike

    poznala jsem ji teprv až začla dělat pro Nike. je super a s novou kolekcí válí *3*
  • Respekt!

    Sofia - jedna z mála osobností, který tomu vážně rozuměj! *5*
  • kdybyych tak viedela tancovat ti spolocensky tance su opravdu supr *14* *3* *7* *12*
  • ...

    To je ohromně jednoduché stáhnout životopis, který psal někdo jiný co?
  • terineska

    SupErr DaNcEr!!!

    ReSpeCt!! Je To SupeR taNečNicE, JejÍ STyL FaKT žEruU. *14* UmĚt TaNcOvAt Jako OnA Tak JsEm V SedMéM NebI *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit