Přejít na výpis diskuzí

Sonny Moore

OSOBNOST 30.4.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČEKUJ http://www.skrillex.cz
  • Žádná hudba jo?Chtěla bych slyšet dělat hudbu tebe *1* *15*
  • Happy Brithday
  • Happy Brithday!! Skrillex ♥
  • biggestfan
    Když si pěkná jako on tak můžeš mít kohokoliv:DDDD
  • biggestfan
    Happy Brithday!:* *14* *1*
  • Skrillex je pán...a tá hudba..zbožňujem ho, halvne tie pesničky... Skrillex Cinema..:) *14*
  • *1* Od Skrilla to hudba je! A jedna anebo rovnou ta NEJLEPŠÍ ! Já toho mám ostatně se Skrillem tky dost společnýho :D Jsem o polovinu mladší než on, jsem tky kozoroh (1.1.2000), jsem sice teda vyšší ( mám skoro 170), ale to neva, pořád je to blízko *15* Nó, jinak je opravdu super, krásnej, úžasnej... *14* *1*
  • *14* *14* *14* *14* *14* skrillex moja životná láska :DD máme toho tolko spoločneho xD napr.tiež mam 160cm :DD tiež som kozorožecä29.12.2000) som pekná jak on :DDDD takže asi tak čusik *14*
  • sorry lidi ale tohle není žádná hudba *3*
  • me se nejvíc líbí ROCK N ROOL
  • ty to s klukama umis? vzdyt ti je 12 :D :D :D
  • Skrillda je borec *1*
  • I ♥ Skrillex *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hej není tu ňákej volnej kluk ? Pocházím s Morkovic A je mi 12. Kdyžtak mi napište na fb: pavca hrstkova toto je můj fb.. Pište pište. Jsem nažhavená a s klukama to celkem umím.:-P. Ták čau a pište. Inak Skrillex je nej *14*
  • hej týjo Skrillex je prostě nejlepší jo a RE: TWL: můžeš jestli chceš a jestli se to Skrillex nelíbí tak tady nemáš co dělat.! *3*
  • On..první písničku, kterou jsem od něj uslyšela byla first of the year..od tý dobu pořád jenom skrillex..on má kvalitní hudbu..miluju ho :)
  • kdyz mi kamosi pustili jeho pisnicku rikala sem si, boze tohle se taky nazyva hudba? od ted, kazdou minutu, vterinu jen SKRILLEX <3 reptile, first of the year a kill everybody :D proste vsechny jeho pecky :))** zboznuju ho :P az bude nekde koncik _ aspon v tej praze - pojeduuuu :)) <3
  • ja se zamilovala! ta jeho šíleně skvěla hudba, ty jeho brejličky!! zlatíčko moje, skrillex forever!!!
  • :) .,taky mám pocit,že je gej, ale není to jedno? kvalitu jeho hudby ani osoby to nezmění :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit