Přejít na výpis diskuzí

Sophia Loren

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jankoma
    Hodně zdraví a dlouhá léta *6*
  • Po roce opět přeji k narozeninám hodně zdravíčka a obdivuji stále krásnou herečku, elegantní dámu a skvělou matku. Ať jste stále plná energie a vitality. *14* *14* *14*
  • Úžasná žena

    žijící bez skandálů a ve svém životě učinila mnoho kroků, které ji šlechtí. Obdivuji Vás Sofi - a na naše shledání v roce 1998 nemohu zapomenout. Žena s velkým Ž a rychlokvašky typů Angeliny Jolie a spol. se mohou v jejím stínu pouze krčit. *14*
  • Jedinecna

    Jedinecna a nejhezci herecka vsech dob az do dnes. MA vsechno co zena by mela mit Je to zena s velky Ž
    • Re: Jedinecna

      Opravdu Žena a mít každa z nás něco od ní tak si jenom můžeme fandit *3*
  • Je jako víno

    Tahle nádherná žena je jako víno. Čím starší, tím chutnější. Je opravdu nádherná, na filmy s ní se lze dívat do nekonečna.Škoda jen, že v televizi je tak málo k vidění. Přeji jí moc a moc zdraví. Kéž bych jí byla aspoň malilinko podobná, to bych si vyskakovala. Jiřina
  • Dobrý den,chtela bych se zeptat kde bych mohla stahnout její filmy,nejake jsem nasla ale nektere ne (např:Štěstí být Ženou) tento film bych si rada stahla,ale nevím kde. Nebo jestli ho někdo mate tak mi můžete zaslat na e-mail haronkova@seznam.cz Prosila bych vás jestli by jste mi neporadili kde stahnu většinu filmu nebo jestli by byl nekdo tak ochoten a mohl mi je poslat. Prosím *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit