Přejít na výpis diskuzí

Standa Čermák

OSOBNOST 21.4.2010 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupila jsem si Standovy CD a DVD Splněný sen. Jsou to moc hezké, většinou romantické písničky. Cédéčka stále střídám v přehrávači a nemohu se rozhodnout, která písnička z těch 42 je nejhezčí. Ty já a kamion je pecka, ale Díky mámo, Víc než přítel tvůj, Pravý lásky nestárnou, Má tě jiný rád, Zpověď bouřliváka, Zima jako dřív, Souznění duší, Přátelství a láska a mnoho dalších, to jsou prostě taky pecky, které miluju! Monika *14*
  • Moc Vás přátelé a Čermáčci zdravíme.
    Standa soutěží na Radiu Samson Štaflích.Povedlo se nám Standu dostat na 1 místo.Pokud se nám to povedlo jednou, věřím, že se nám to podaří po druhé. !!! STANDO MOC GRATULUJEME KE ZLATÉ PŘÍČCE !!! Pojďme přátelé spojit síly a bojovat o to aby Standa zůstal když néé na 1 místě tak alespoň na prvních třech pozicích. Věřím že se nám to společně povede ale musíme bojovat. Tu je odkaz NÁVOD JAK HLASOVAT I ZE SVÝCH EMAIL ADRES

    Odkaz: http://www.radiosamson.cz/content/text/cz/?stafle = Hlasuje se 2x v týdnu.
    1x z odkazu viz výše, 1x z email adresy. Hlasuje se stafle@radiosamson.cz do Předmětu napsat Standa Čermák Pravý lásky nestárnou a odeslat. Pak pokud si uděláte ještě čas na adrese: http://www.radiobonton.cz/cs/index.shtml#cs/chart.shtml
    Standa soutěží s písní:Na Světě je krásně.

    Hlasovat lze vždy od začátku hitparády v pátek o půlnoci až do čtvrteční půlnoci.Každý den.
    Moc Vás přátelé prosíme o podporu kterou Standa potřebuje ale hlavně Vaše hlasy.Předem mnohokrát děkujeme.
    Katka a Váš Standa
  • Dobrý večer přátelé!
    Standa vyhlašuje soutěž která se jmenuje
    NAHRAJ STANDŮV SONG
    Více informací o této soutěži najdete na www.fk-standa-cermak.jsemin.cz v sekci novinky.

    Co vy na to. Pokud umíte hrát na kytaru tak tato soutěž je pro Vás jak vyšitá.
    Podívejte se na Fan klub do sekce Novinky a pak nezbývá než si zasoutěžit o určitě krásné ceny.
    Přejeme Vám hodně štěstí a Standa čeká na první nahrávky. Tak do toho přátelé Hezký večer Všem přeje 66Kafíčková77
  • Moc mě zaujala píseň Díky mámo, je moc hezká a text je přímo od srdce!
  • Standa & Dreams

    Ahojky přátelé !!!

    Prosím, prosím, pošlete hlas Standovi Čermákovi a skupině Dreams.

    Hlas pošlete tímto způsobem a věřte, tím uděláte moc dobrou věc.
    Pošlete tento vzkaz i svým přátelům a kamarádům všem které znáte a oni
    ať pošlou tento vzkaz zase svým přátelům a tak dál. Stačí udělat
    toto.


    Standa Čermák a skupina Dreams - TOTO POSLAT NA ADRESU :


    vyhrajemstodolu@kyno.cz


    Z 1 email adresy se může poslat jen 1 hlas. Nezabere Vám to více jak
    1 možná 2 minuty. Prosím, prosím podpořte.

    P5edem děkují: Katka, Standa a Dreams
  • Bobík

    Ahoj lidi. Pokud vás to zajímá, tak má Standa také kapelu Dreams, se kterou připravuje koncerty, takže se máme na co těšit. Informace o kapele najdete na stránkách Standy. Bobík *3*
  • Fan Club

    Ahojky lidi!
    Standa má Fan Club. Odkázek na něj je tuto: www.fk-standa-cermak.jsemin.cz
    Sna d se Vám tam bude líbit.
    Zdraví Vás všechny 66Kafickova77 *15* *8* *16*
  • reakce

    Vy jste teda fanošci když vás nic o Standovi nezajíma. Protože správný fanoušek se pořád na něco ptá a vi nic jestli jste posílaly aspoň hlasy když byl Standa v talentu country radiu to asi né vy to máte jako zabití času a né že jste Standy fanoušci.Máte to jen aby ste si mohly dopisovat mezi sebou.
  • otázka

    chtěk bych se zeptat kolik stojí cd a dvd
    nikde v prodejnach jsem je nenašel *3*
    • Re: otázka

      CD + DVD vyjde časem u České muziky, tam je třeba se ptát, Standa to říkal v rádiu
      • Re: Re: otázka

        Standu Čermáka jsem viděl v reklamě České muziky na ČT 1 a jeho písničky na CD jsou v kompletu který se myslím jmenuje Nej písničky pro tiráky, nebo tak nějak, jó a já si je už objednal na stránkách www.ceska-muzika.cz a už se na ně těším. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit