Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Gross

OSOBNOST 26.10.2010 21:01
13 příspěvků

JUDr. Stanislav Gross je český sociálně demokratický politik. Od dubna 2000 do léta 2004 byl ministrem vnitra, od roku 2001 statutárním místopředsedou ČSSD, od r. 2002 1. místopředsedou vlády. Po propadu ČSSD ve volbách do Evropského parlamentu a odstoupení Vladimíra Špidly v červnu 2004 ho nahradil ve vedení strany i jako předseda vlády. Z této funkce odstoupil 25. dubna 2005 po tříměsíční vládní krizi způsobené aférou kolem jeho financí; 24. září 2005 opustil vysokou politiku úplně. Život a kariéra Po maturitě na SPŠ dopravní v Praze r. ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Chcípla tunelářská swině a tak je to správné!Jeho křivý charakter je znát i na jeho mladší dceři,která je rozmazlená,hloupá,strojová a absolutně nesnesitelná,na druhou stranu si rodiče,byť zkurvený,nevybíráme.Místo smutku volejme třikrát: Hurá,hurá,hurá !
 • Je třeba začít uměle léčit národ Čechů z troubovitosti.Začít je třeba u důchodců,těm je třeba za většinovou troubovitost a lenost přemýšlet odebrat volební právo.Už toho mladé a budoucím generacím zkazili dost.Protože stávající náklady na důchody a zdravotní zabezpečení Čechů enormně zadlužují Česko je třeba nastavit takový model co uvedené vady mít nebude.Je třeba většině důchodců za jejich troubovitost a lenost přemýšlet začít vyplácet důchody převážně na holý zadek bejkovcem.Tak důchodcům roupy jásat pro opilce Havla a podobné lumpy přejdou.Ve zdravotnictví je třeba aby zlumpačelí důchodci měli nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor.Se starými lumpy musí jednat mladá generace hrdě a hlavně tvrdě.
 • To,že justice tohoto velozloděje nedokázala potrestat a ani mu zabavit nakradené miliony ukazuje na už tehdy ubohou justici v Česku.A co se toho od té doby ještě rozkradlo.Proto se řítí Česko do státního bankrotu.Velkozloději u koryt jsou v pohodé,protože se domnívají,že troubovitost obyčejného českého blba je bezmezná a počtem blbů Pánbůh Česku opravdu požehnal..
 • Gross.Je zatim jediným potrestaným .ZLODĚJEM!!! *1* *12*
 • Odešel mladý člověk,je mi ho líto,děti potřebují tátu.Nač jim teď jsou peníze.Láska se nedá koupit
 • Vy litujete Grosse, proč ? Díky němu a jemu podobným, je v naší zemi 600 tisíc oficiálně nezaměstnaných, oficiálně 800 - 900 tisíc. Kolem 5 miliónů !! z 6,5 miliónů práceschopného obyvatelstva žije od výplaty k výplatě. Z toho 1,2 miliónu pod hranicí chudoby. Z hodnot, které vytváří, žije úzká skupina lidí, kteří nejsou schopni vytvořit hodnotu jednoho rohlíku - rádobypolitici, rádobymanažeři, rádobyůředníci a spol.
  Bydlení, kvalitní jídlo, důstojné podmínky v práci se staly luxusem, o zábavě nemluvím. A že je svoboda ? Ač jsem duchovně založený, je nezpochybnitelný fakt, že svobodný je ten, kdo má peníze. Opravdu si pan Gross zaslouží lítost ? Já lituju svého kolegu, který loni v zimě neměl na nové boty, pro svého desetiletého kluka. Povídá, když mu koupím nové, nebudeme mít do výplaty na jídlo. Poctivě pracuje, v práci jí jednou denně, přestal kouřit, nedovolí si marodit, přesto, že zdravotně v háji, dělá přesčasy. Ale jeho dítě muselo chodit s botou ovázanou lepicí páskou, aby mu do ní neteklo. Bravo.
 • Závist a zloba vládne světu. Je to nemocný člověk, který už pochopil co je na na Zemi nejdůležitější. Peníze to nejsou. A co Vám říká láska a soucit k druhému? Nikdo není tak špatný, jen občas děláme špatné věci. Ukažme to dobré v nás a přejme mu ať má šťastný život a dostává se mu všeho co je třeba.
  • Je pravda že člověk by neměl soudit,na to má právo jen Bůh. Zemřelo daleko mladších a hodných lidí , a neštěkne po nich ani pes. Ale je zajimavé co říká jeho manželka . Standu si povolal Bůh, možné to je, protože bohem tohoto světa je satan. A že začal věřit v konci života v Krista, to je mu ke cti , ale v bibli se píše , když jeden zámožný člověk se ptal , jak zdědit Boží království , Ježíš odpověděl(Lukáš 18:22) Když to Ježíš uslyšel, řekl mu: „Ještě jedno ti chybí: Prodej všechno, co máš, a rozděl chudým a budeš mít poklad v nebesích; a staň se mým následovníkem.“ Domníváte se že něco z toho co nakradl dal aspoň na nějakou charitu nebo podobně?Jsou to peníze nas všech , co jsme celý život poctivě na někoho dřeli , a za ty peníze si dnes jeho manželka žije u nás a také na Floridě luxusní život. Dále bez komentáře.
 • Takže jestli si myslíte že pan ex-premiér už dost nezaplatil za to co udělal, Okey udělal strašné věci to přiznávám , ale má rodinu která ho miluje , přátele atd...
  Myslíte že je mu teď lépe, když je nemocný??( nevyléčitelná choroba)
  A na víc za to může jedině M.Zeman vtáhl ho tam protože nechtěl dělat špinavou práci a tak to vše shodil na ex-premiera Grosse.
  Říkejte si co chcete ale myslim že pan Gross uz není politik tak by ste ho snad mohly nechat napokoji i s celou jeho rodinou...
  *13* *10* *16*
 • Grosi skončíš v pekle ty zloději
  • Peklo není příteli, ale co zlého přeješ druhému, to se obrátí proti Tobě. Lidé by měli více přemýšlet, než začnou dělat soudy nad druhými.
 • Jestli zaplatil částku ze zisku tak nikdo nemůže nic dělat i kdyby chtěl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit