Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Huml

OSOBNOST 16.8.2010 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Huml má můj obdiv, protože jako jeden z mála nejde s ostatním stádem a má svůj logický názor. V rozhovoru s Drtinovou vyšel jednoznačně jako vítěz a drtinová jako absolutní samice od býka...
    • Souhlasím a také dávám palec nahoru. Jsem ráda, že se pan Huml nebojí říci svůj názor. Díky daňovým rájům přichází stát o peníze. Osobně mne dlužník okradl tím, že se přestěhoval do daňového ráje. Považuji daňové ráje za legální podvod!
    • Palec nahoru
  • K Humlovi.Ten odborník neuvidí nikdy nic.Zasloužilý polda který neví,kam by se vrtl.Jednou narudlý,pak zase někde jinde.Ale hlavně u koryta.Názor který tak bezostyšně prezentujete by zasloužil řádné napomenutí.Možná,že by jste se po tom i zvedl ze země.Kvitové dej pokoj,pro ČR dělá víc jak celá pos.. partai které navíc děláš ostudu.A pokud nevidíš,že rusáci napadli Ukrajinu,tak zvedni pr.. a jeď se podívat.Třeba se i vrátiš.A pokud ne,žádné neštěstí.
    • Reypale,reypale i ty brute. Sám nevzdělán a chud myslí druhým toto odpíráš. Sám svoji pr... zvedni a v Ukrajinu jeď, kde sobě svoje brýle otři a svůj vůz pak dobře v řiť řiď. Jinak se neotírej svojí špinavou hubou o člověka kterému po kotník jeho nohy nesaháš. Juraj pokud možno Jánošík
  • Pane Huml.naopak bud'te hrdý na to,že jste sloužil v SNB.Já jsem byl taky v PSVB a nestydím se zato.Sloužil jsem lidu,tedy i těm,kteří dnes nemohou přijít KSČ na jméno ale když od těch komunistů něco ctěli,takjim lezli do řitního otvoru.Ale ted'causa Kvitová,všichni říkají že si ty peníze vydělala tvrdou prací.Ale,u mne je tvrdá práce sázeč do vysokých pecí,tedy hutník,valcíř,havíř ale i kopáč na stavběmtéž i lesní dělník.Prostě prpfese,kde není sponzorink a kde je jediný sponzor,tedy zaměstnavatel,který za zaměstnance odvádí daně,sociální a zdravotní pojíštění daným zákony této České republiky.Zaměstnanec tedy odvádí daně v této naší vlasti.Paní Kvitová kde?Monackému knížeti.Tedy ti kdož říkají že si ty peníze vydělala tvrdou prací,asi neví co je skutečná tvrdá práce.Ostatně,jak na Wimbledonu zaprší,turnaj se přerušuje,tenisový kurt se zakrývá.Ale zaměstnanec,tedy dělník musí makat i v mrazu,dešti a jiných nepříznivých meteorologických situacích.Sportovec,profesionál je od toho uchráněn.Tedy,vý všicní,kteří tak horujete pro tenis a kiné sporty jste z určitostí nepoznali vskutku tvrdou praci.Za další.Koho propaguje na svém dresu paní Kvitová,naše firmy,Vítkovice? Ale to přeci není náš podnik.je to nadnárodní firma jako je většina firem které byly prodány nadnárodním koncernům.Tedy jak to tedy je?Že by jste to,vy kteří o paní Kvitové tvrdíte že se živí tvrdou prací neviděli?Nebo si myslíte že to zajímá těch bezmála 600000 nezaměstnaných na pracovních úřadech?Ale paní Kvitová,ti mají vskutku jiné starosti.Co jste přinesla jim?Nic zhola nic.To že máte nesmyslný talíř?A co více.Tedy,snesla se kritika na poslance Českého parlamentu pana Stanislava Humla.Dámy a pánové,ale on má přece pravdu.Je realista.A co vy?Odpovězte si sebekriticky sami.Sport ano,ale v přiměřené míře,glorifikace k čemu?To je můj osobní názor za kterým si stojím.
    • Kdyby váš příspěvek měl váhu,tak se pod něj bonzáku podepíšeš.
    • Pane anonyme zkuste si do ruky vzít raketu a zahrát nějaké turnaje poznáte jestli je to tvrdá práce nebo ne,protože jestli nejste vrcholový tenista tak byste si nevydělal ani korunu.
  • Inu ta holka s tenisovou raketou propaguje značku CZ po celém světě tím, co umí. Ale Vy a celá ta banda trotlů, co se jí říká parlament, jste jen ostudou značky CZ a ku smíchu celému světu. Bohužel. JM
  • Pozor! pan Huml má imunitu!!!!
  • Pozor na to, pan Huml má imunitu! A tak může všechno ,a to za peníze poplatníků.:-))))
  • Dobrý den,typický postoj člověka,který byl členem SNB a sloužil komunistům.Celou dobu vás sleduji a vím,že jste moc rozumu nepobral a nasadil jste všemu korunu svým vyjádřením o naší tenistce Kvitové.Udělala pro náš stát tolik,co nikdo z vás rádoby politiků,dokážete jen lhát a hrabat pod sebe.Podejte si ruku se svými kamarády Jandákem,všemi komunisty a tam si můžete plácat,co chcete.Trochu jsem si vás vážil,když jste se zabýval jen dopravou,ale co provádíte dnes za kotrmelce,to je vrchol.Zbylo toho ve vás z komunismu,jak je vidět mnoho,závist,třídní nenávist a další vlastnosti,které vyplouvají na povrch.Hleďte si sám sebe,kolik jste si vidělal poctivou praci pro nás pro všechny a nekritizujte někoho,komu nesaháte ani po kotníky.Sbohem starý brontosaure.
  • Vážený pane,je otázka zda by jste se neměl a vy všichni co tam sedíte přestěhovat do ..... však víte kam.Je to od Vás ubohý a to je ještě slušné slovo.Že Vám soudruzi není hanba.Co jste dokázali Vy všichni co tam sedíte.Akorát rozkrázt a dovolit rozkrázt všechno co šlo rozkrázt a jak je vidět ještě tomu není konec.Tenistka nám dělá dobrou reklamu a co děláte Vy všichni co tam sedíte-ostudu celé společnosti.Je mě z Vás špatně!!!
    Emil
  • Nejlepší by bylo zbavit občanství Humla s V.U.M.L.E.M
  • Vážený pane Huml.
    Měl by jste se sterat aby Vaši kolegová nekradli a nevyváděli nakradené peníze do daňovách rájů.Když si někdo vydělá poctivou tvrdou prací tak by jste ho chtěl sedřít z kůže, ale když se brání, hned by jste mu sebral občanství.Asi je něco špatně nastaveno. Vy se snažte aba se zdanilo to
    co se rozkradlo, aby se nastolil pořádek v zadávání zakázek. Navíc, Slováci mají takové trefné pořekadlo- trefená hus gagne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit