Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Křeček

OSOBNOST 17.10.2010 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Dobrý den pane Křečku. Mám dotaz, moje švagrová bydlí v bytě 43m2 4.kategorie v Košířích. WC na chodbě, koupelnu si pořídila na vlastní náklady v roce 1986. Po roce 1990 dům tak choditdostala zpět majitelka, která každý rok 1.ledna obcházem partaje a zvyšuje nájem o amtisíce.Švagrová platí 5.500,- nájem. Můj dotaz zní, má na to právo jen tak chodit a vydírat nájemníky? Podotýkám, nájemníci jsou většinou staří lidé, kteří se tam i narodili. Radši zaplatí a živoří, než aby se z nich stali bezdomovci. Prosím, poraďte co dělat, kam se obrátit, je mi upřímně líto těch lidí. Jsem laik a proto se obracím na Vás.
  • k tématu: Nutit děti spát ve školce je nepřípustné, tvrdí zástupce ombudsmana

    Pane Křeček, tento návrh je navádění k nehoráznému týrání dětí. Myslíte, že malé dítě pozná, že je nemocné a má jít k lékaři? A tedy, je schopné poznat, zda-li je unavené nebo ne? ČLOVĚČE MÁTE DĚTI? Domnívám se, že to je populistický výkřik do veřejnosti. Záleží vám na vás nebo na blahu občanů, když prosazujete návrh takového nesmyslu. Samozřejmě jste dost chytrý na to, aby jste věděl, že se toho chytne opět spoustu hlupáků, a spousta slušných občanů, kvůli tomu bude opět trpět. Ale tady jde už i o děti, které budou trpět kvůli nevyspaným dětem v kolektivu jejich protivností, kvůli nevyspání. Demokracie. Pusťte si písničku od Kryla, aby jste viděl, jak u ná v ČR vypadá.
  • Včera jsem vás sledoval na Hyde parku, jste snad jedinný z politiků, který dokáže říci pravdu bez ohledu na to, jaká "pravda" je doporučena. A za to vám patří dík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit