Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Křeček

OSOBNOST 17.10.2010 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Dobrý den pane Křečku. Mám dotaz, moje švagrová bydlí v bytě 43m2 4.kategorie v Košířích. WC na chodbě, koupelnu si pořídila na vlastní náklady v roce 1986. Po roce 1990 dům tak choditdostala zpět majitelka, která každý rok 1.ledna obcházem partaje a zvyšuje nájem o amtisíce.Švagrová platí 5.500,- nájem. Můj dotaz zní, má na to právo jen tak chodit a vydírat nájemníky? Podotýkám, nájemníci jsou většinou staří lidé, kteří se tam i narodili. Radši zaplatí a živoří, než aby se z nich stali bezdomovci. Prosím, poraďte co dělat, kam se obrátit, je mi upřímně líto těch lidí. Jsem laik a proto se obracím na Vás.
  • nájem

    mam dotaz .mame najemni smlouvu s trvalým pobytem od 1.11.2008 na dobu neurcitou.s majitelem byla dohoda nejmene na dobu 5ti let s tim ze jsme byt dali doporadku po stavebnich upravach .dne 4.2 nem pan majitel zvestoval ze byt prodava pres realitni kancelar ze se situace zmenila a smlouva kterou jsme uzavreli v podstate je nam knicemu.na internetu jsme dohledali realitku ,ktera byt v domne prodava druha pulka baraku je jiny majitel.realitka byt v domne prodava bez pravdivych informaci jako ze v byte nikdo nabydli.podle jakeho zakona zda ma ci nema pravo takto s zachazet s najemniky .veskera dokumentace-fotografie oprav na byte je zdokumentovana .dekuji za vasi odpoved sanyo
  • Privatizace bytů

    Vážený pane předsedo,obracím se na Vás s dotazem, zda mám právo znát cenu mého bytu, který má být letos privatizován. Město Příbor nám vše sdělí až dopisem v březnu a do půl roku se musíme rozhodnout, zda byt koupíme. Nesdělí nám ani cenu za m2 a tak nám ani nedávají možnost zajímat se o poskytnutí úvěru, což v dnešní době bude problematické a také vzhledem k mému věku to bude velký problém. Staví nás tak před hotovou věc. Co pro to udělali? Jen to, že nám zaslali brožuru o II. vlně privatizace, ta je však všeobecná, bez bližších podmínek a hlavně tam není nic o ceně. Děkuji za odpověď. Bařinová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit