Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Rudolf

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stanislav Rudolf

    Ve výčtu knížek Stanislava Rudolfa jsem nenašla titul"Petra a Dominik" z roku 1991-Vydavatelství víkend a titul "Co jsme si říkali k ránu" z roku 1994-rovněž Vydavatelství Víkend. Tato knížka je pokračování knihy "První polovina nebe" - 1993
  • Lazne Belohrad

    Dodnes mam v pameti kdyz se loucil s nasi tridou v Laznich Belohrade.Tusim v r.1961.Velice rad na neho vzpominam.Bohuzel jsem se s nim od te doby nesetkal.Snad nekdy...
  • Kopretiny

    Kopretiny pro zámeckou paní jsou o dceři kastelánů, která jim musí o prázdninách pomáhat. Hlavním motivem je láska a problémy s ní. *14*
  • Metráček

    Matráček to je ale nuda *5* *7* *10* *9*
  • Metráček a spol.

    Knížky pro mladý puberťačky psal Stanislav Rudolf báječně. Zfilmovaný Metráček, to byl taky nádherný film. S.Rudolf - jeden z mých oblíbených autorů mé puberty. Jeho knížky jsem si v knihovně půjčovala stále dokola. Teď jsou v antikvariátech - vřele doporučuju všem holkám *4*
  • Otmar Kadečka

    Ahoj, můj kamarád má přezdívku Otmar Kadečka a prý by to měla být postava z nějaké knihy Stanislava Rudolfa... Můžete mi někdo poradit, z jaké? Marně to hledám po celém internetu...
    Díky moc. Pájinka *3*
    • Re: Otmar Kadečka

      Milé ženy a snad i pánové. Stanislav Rudolf má stránky na facebooku, pokud budete mít nějaký dotaz, rád na něj odpoví. http://www.facebook.com/pages/Stanislav-Rudolf/115925538460138?v=page_getting_started&ref=sgm

      těšíme se na vaše dotazy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit