Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Zindulka

OSOBNOST 21.12.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Zindulko, chci doplnit své nacionale - to kdybyste mi chtěl objasnit tuzáhadu s vaším jmenovcem.
    Ludvík Vlček, Nepřevázka 19, 293 01 Ml. Boleslav
    Mail lodovikov@seznam.cz
    Tel 604 425 574
  • Dobrý den.
    Kdykoliv slyším Vaše jméno, vybaví se mi posluchač Stanislav Zindulka, který s námi studoval na Fakultě technické a jaderné fyziky v roce 1955. To jméno je tak neobvyklé, že mne překvapuje ta shoda. Věk odpovídá, a tak dokud jsem si nepřečetl Váš životopis a průběh herecké kariéry, myslil jsem, že Vy jste ten posluchač. Ten Standa tehdy pracoval někde v laboratoři a pochopitelně nezvládl to náročné studium a současně chodit do práce. Takže to vydržel jen 1. semestr a pak se po něm slehla země. Znáte ho?
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))
    On bude u nás ve městě Muáááá *8*
  • Dobrý den pane Zindulko, jsem rád moc, že Vám můžu popřat vše nej k narozeninám a moc gratuluju.Jmenuji se Roman Hrubý narozený v Jilemnici a jsem syn Františka Hrubého 29.5.1932 vašeho spolužáka.Rád bych se s Vámi setkal.Prosím jestli máte zájem volejte 606175904.Zdravím Roman Hrubý
  • doris7
    Vážený pane Zindulko, děkuji Vám za Vaše krásné vystoupení včera v noci na TV24, jste ČLOVĚK jeden z tisíce!
  • Pane Zindulko, jste jedním z mých srdečních osobností Klicperova divadla. Chodila jsem tam od 8. třídy na permanentky, tenkrát tam byl program pro mladistvé od 17 hodin. Pak jsme pokračovali dál. Uvaděčky nás znaly a během prvního dějství nás našly a převedly do nejpřednějších řad, kde bylo volno. Vzpomínám z té doby na mnoho jmen, která se pak přesunula do jiných divadel. Moc líto mi bylo, když odešla řada herců do Brna. Měli k tomu asi svůj důvod, ale nás, jejich věrné diváky, to bolelo. Pro Hradec je legendou Vaše účinkování ve hře "Císařovy nové šaty" *3* . Přeji Vám ještě moc let a krásných rolí.
  • Vážený a dobrý pane Zindulko,
    právě jste v TV řekl krásnou věc, že je lepší se utahat než zrezivět. To je mi dobrým ponaučením a díky Vám za to. Budu se snažit toto přenést na své potomky. Přeju Vám vše dobré, ať se Vám vše daří a fakt díky.
    Ing. Miroslav Dykast
    Palackého 4275
    43001 Chomutov
  • práve som dopozerala daždovú vílu.je to pekná rozprávka a z vás tam vyžaruje dobro a láska..prajem vám veľa zdravia a síl do dalšej práce.
  • Turecko

    Pane Zindulko, vše nejlepší do dalších let, ještě hodně hereckých příležitostí a pozdrav manželce Zdeňka Loucká *1* *13* *13*
  • Přání k narozeninám.

    Vše nej k narozeninám přeje Kamil z Ústí nad Labem. Snad se Jana Břežková se mnou někdy vyfotografuje. Jinak hlavně zdraví. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit