Přejít na výpis diskuzí

Stavros Arnaoutakis

OSOBNOST 8.12.2019 17:05
žádný komentář

Stavros Arnaoutakis byl zvolen do Evropského parlamentu za Řecko. Člen Skupiny sociálních demokratů v Evropském parlamentu. - Ekonom. - Vedoucí pracovník společnosti (1. 1. 1981-30. 12. 1991). - Předseda Iraklijské agentury pro rozvoj (1. 1. 1991-25. 5. 2004). - Starosta obce Archanis, Iraklio, Kréta (1. 1. 1991-25. 5. 2004).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit