Přejít na výpis diskuzí

Stefanie Scott

OSOBNOST 5.10.2012 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je fajn že s Austinem ne chodiš protože ti si jen jedna z namyšlenych hereček ktere sou hnusne a ještě opravdu nelibiš se mi obličej maš jako pohmožděnej kokos a ti tvoje hnusne oči co s nima maš a spivaš falešně jako barbina fakt fakt tisi nejhroznějši herečka spěvačka jakou sem kdy viděla jediny co se mi na tobě libi je to jak si hnusna jak to dělaš dostaneš zlaty globus za nejhnusnějši holku ve spojenich statech.ČAU KVULI TOBĚ NEKOUKAM NA FARMA RAK FAKT DĚKUJU SI FAKT BLLLLLLLLLLE
    • Jakým jazykem mluvíš?!
      • Uživatel/uživatelka ROCK mluví divným jazykem.
    • ROCK dívala si se někdy na sebe si blba namyslena nemas tady co delat bez si radsi hrat nekam na zahradu tady na tebe nikdo neni zvedavy a je ohodne hezci nez ty oci ma nadherne a ty je mas hnusnejsi nez bezdomovec a na farma rak se divat ani nemusis myslim ze nikoho nas to tady nezajima!!!
    • vole ty si blbá :D Ona není namyšlená to asi nejspíše ty ! se Po..r stoho že je hezčí ! než ty
  • vas by nechtel ani bezdomovec pisete takove veci ze byste se meli jit vycpat pisete takove veci abyste byli zajymavy ale predsatavte si ze nejste ani trochu
    *11* *11* *11*
    • A ty mluvíš jakým jazykem? Polštinou, Ruštinou, Slovenštinou, Maďarštinou...?
  • Stefani´m your favorite fan and i love your very much and happy *14* *3* *4* *1* *2* *15*
  • Panebože-.- jen, když hrála mrchu ve Farmě RAK, tak neznamená, že je mrcha i ve zkutečnosti-.- fakt, omg. Stefani je strašně krásná holka<33 na bezdomovce opravdu nemá :-* puso! Má nalepšího:3 S Austinem by ji to děsně slušelo, takže nic nemel :-) Anýsku, jen ty sama si vymaštěná :-* asi ty s končíš s bezďákem :-( je mi Tě líto, chuděrko:-* ostatní pomlouvat umíš, co? Zavidíš ji, že je hezčí jak ty :-( noo, ale je to určitě pravda :-DDD Vzdyť Tebe nebude chtít ani ten bezdomovec :-(
  • stefanie skot je úplná pi*a!!!!!!!!!
    a je to jasné že to ví!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *12* je prase namyšlené!!!!!! prostě je
    blbá vimazaná!!!!
  • a co ste vy kdyz ona je blba no vy co ji pisete ze je buh vi co tak zavidite a ty pry ze si vyhrala cenu asi za osklyvost,zlost,nafoukanost a to ste vy kdo o stefanie pisete takove veci tak se podivejte na sebe je mi z vas na nic horsi nez vy asi nikdo neni jen ze hraje nekde zlou tak v realu urcite neni zla takze vy co ste psali take blbosti tak si bezte hrat s panenkama tady nemate co psat *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Jsi namyšlená a ty to víš *4* *4* *1* *1*
  • ta stefanie je p.pka vimazaná a .... p.ca''''''''!!!!!!!!!
    a ten austin mahene se vicpat kokos jeden§§§§§§§§ *16* *16* *16*
  • toje moc dobře že uš snim nechodiš ti si užasna k*rva a on je uřasnej trdlo kdyby ste spolu Zili tak se všichni zblaznime nikdo tě nabude mit rad to chceš přijit o karieru
  • Proste je neposlouchej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit