Přejít na výpis diskuzí

Štěpán Urban

OSOBNOST 8.12.2015 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj drazí přátelé. Ač už je to docela doba co jste tu psali tyto skvostné komentáře, a já tuto stránku našla až teď, tak mi to nedalo a musím také něčím přispět. Musím uznat, že zde se mentalita některých z vás projevila opravdu znamenitě. Zůstává mi nad tím rozum stát jak někdo může být tak závistivý a hrubý, a přidat komentář třeba typu ,, smrdíš Štěpáne " 👌👏 nebo, že je hnusný atp. Jednoduše řečeno je to od vás tak dětinské, a dětinsky směšné a docela trapné.

    = když už tedy nechci napsat nic hezkého, co bude šířit optimismus, nebo to toho člověka nějak povzbudí, tak se raději nevyjadřuji. A když už tak ne takhle hloupě a bassic.

    Za mě osobně to byl nádherný, nadaný mladý muž se smyslem pro humor, a pokaždé, když se usmál bylo vidět jak je to upřímné, a mě se jeho úsměv moc líbil. Ten člověk byl pro mne jedinečný.

    A mrzí mě, že již jeho sláva docela zanikla. 

  • akné a křivý žlutý zuby :D
  • Štepáne, si najfamóznejší. Posielala som Ti vždy hlasy ako to len šlo :3
  • Je to děvkař. V roce 2015 říkal tohle:

    Jak se tvoje přítelkyně dívá na fanynky, nežárlí?
    Zatím se to nějak neprojevuje, smějeme se tomu spolu. Píše mi třeba, že mě úplně žerou. Ona studuje tady v Praze, takže se vidíme docela často. Jsem s ní hrozně šťastný, ona je úplně skvělá.

    A pak najednou začne chodit s Emmou Drobnou!!! Je to vrchol sprostoty. Ani to nám - posluchačům nijak nevysvětlil. Prostě nevyrovnaný jedinec, který neví, co chce.
  • chtěla bych tam vidět tebe *3* *1* *16*
  • Když už jsme teda u toho....můj podpatek je vyšší, než tvoje IQ....a to nosím tenisky zlato *16* *16* *16*
  • podívej se na sebe :3 :DDD *16*
  • Fuuj smrdiš Štěpáne
  • Fuuuujj, jsi hnusný
  • Jsi nejlepší . I love you .. :* *14*
  • Štěpáne jsi nejlepší mam tě ráda posílala jsem ti hlas ve škole budeme mít projekt tak jsem si tě vybrala
  • I love you Štěpán tvá hanička pusu
  • Wow
  • Ahoj
  • Jsi úžasný fandila jsem ti ale i druhe misto je dobre
  • až po tobě blbe *16* *3*
  • i když si nevyhrál pro mě si vý těz vždy *3*
  • bubla007
    Nabarv se na fialovo, uděláš líp.
  • Ahojki
  • To dalik nebo pavol meli vyhrat ale me vubec nevadi ze vyhrala ema ale stepan ten mel odejit tehdy jak mu dali divokou kartu mel vypadnou uz davmo bylo tp nespravedlive pripomelo me to martina haricha fuj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit