Přejít na výpis diskuzí

Stephen Gately

OSOBNOST 1.5.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten čas letí,už je to 2 roky,čtu tady škoda že byl gay,proboha co to je,soudíme lidi podle orientace,byl to báječný človíček,který rozdával pohodu,který svým usměvem rozehřál srdíčko( alespoň tedy moje určitě) moc,moc mi chybí.Za 33let svého krátkého života toho dokázal víc ,než mi dokažeme za celý svůj život a to je podstatné *4*
  • prečo zomrel?

    neviete náhodou na čo zomrel?? dííky
  • marescue

    Re: dana

    a škoda,že ty jsi kráva... *13*
  • Stephen Gately

    před pár dnima sem tu písničku slyšela a moooc sem si jí oblíbila a ono se stalo zrovna tedka tohle???ach jooooooooo vždyt 33letý kluk může zemřít???to není snad pravda takovej cool kluk to byl....:-(...MOC HO MILUJU a zůstane u mě v srcdi na vždy *14* *9*
  • R.I.P

    Neznám ho ale byl mladý a nezasliužil si smrt :-(
  • paegasrobin

    Stephen Gately (ne) idol:

    Stephen Gately je můj (ne) idol.A že je gay nebo bisexuál ? No a.Není to žádnej teplouš ani buzerant.

    Plete si pojmy a dojmy těchto slov.Buzerant - je z německého slova a znamená doslovně buzerovat,urážet.Buzerovat,uráž et podřízeného,nadřízeným.Přík lad ? Třeba velitelé v armádě na tzv. Buzeráku (na cvičišti).
    Teplouš naopak - je z řecké mytologie a znamená doslovně teplo těla,duše (člověk pohybujíci si se v sauně,v solárku.Sálá z něj teplo,pára jako když se milujete,muchlujete.Stephen Gately nemá teplotu.
  • dana

    Žabička je nejhezčí chlap.kterýho znám:)))teda aspon byl,a škoda že to je teplouš:)))))
  • Žabička

    Je to kráááááááásnej klučina(teda byl)škoda,že to je teplouš:)) *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit