Přejít na výpis diskuzí

Stephenie Meyer

OSOBNOST 4.6.2008 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte :D miluju twiligh sagu ale byla by jsem ráda kdyby pulnocni sluce bylo sfilmováno :)) me se to nechce číst .. ale přece už 6 kapitol mam zasebou :)) *2* *2*
  • Stephanie Meyerová je stále srovnávána s J.K.Rowling přitom jsou obě uplně odlišné...S.M je velmi namyšlená a arogantní osoba která nezvládá kritiku a ke svým fanouškum nemá žádný respekt.Je snad normalní, aby chtěl spisovatel peníze za to že se podepíše na kousek papíru? nebo dokonce na knihu kterou si někdo právě koupil...jako by jí z toho nešlo peněz..To se mi zdá nenormální... Ona je jasný opak J.K.Rowling...Co se týká jejich knih, je vidět že o světě, který tak zbožnuje vůbec nic neví. A je schopna své díla srovnávat i největšími a nesmrtelnými díly jako je např-Romeo a Julie....Ona o tom říká že je to originalní tvorba , přitom různé dějové rysi se podobají dějům v jinych příbězích, které ted nebudu vypisovat... J.K.Rowling napsala dílo, které zaujme každé dítě i dospělého. Stephanie zaujmula postpubertální děvčata a chlapce..Nepíši to zde abych vám Meyerovou nějak znechutila...ale abych vás vyvedla s omylu že J.K.R a S.M by si byli nějak podobné.Komu muj názor vadí at si toho raději nevšímá a hodí to za hlavu...Odepisovat na nějaké urážlivé komentáře se mi fakt nechce.
    • No neberu ti tvůj názor a samozřejmě souhlasím, že brát peníze za podpis by nebylo zrovna morální ale to si nejspíš zase někdo vymyslel. Já jsem si Twilight ságu zamilovala a nejsem zrovna bláznivá puberťačka. A protože píšu už dlouhou dobu(samozřejmě, že zatím jen tak) tak vím jak je těžké vymyslet příběh.
      • Bohužel to pravda je, mám to z ověřených zdrojů(a to jsou i ti lidé co za to platily) nenutím tě tomu věřit, ale i na každé lži je něco pravdy(což ale myslím že tohle lež není). Já také píšu, ale zatím jen povídky a sem tam i něco vyhraji v nějaké internetové soutěži. Zdali na tebe působí solidně, tak je to pro Meyerovou jen dobře. Vymyslet příběh není těžké aspon pro mě ne, ale udělat to, aby se to dávalo nějaký smysl. Meyerová jak jsem napsala"O světě který tak miluje vůbec nic neví". A jeden takový uživatel napsal jednu vystihují věc "Stephanie Meyerová dokázala jen opisovat ve školních lavicích a zůstalo jí to ". Já se prostě na Twillight ságu nedokážu dívat jinak než jako slepeninu jiných filmů a literárních děl+ nevědomost autorky. Ted jsem si vypujčila její další dílo Hostitel, tak jsem zvědavá s čím přišla.
    • Omlouvám se za případné hrubky, ale psala jsem ve spěchu.
  • Chtěla bych poděkovt Steph za tu že vymyslela nejlepší thiller který jsem kdy viděla dívám se na něho každý den.Stephenie jsem ráda a mám tě ráda že jsi toto vymyslela takový úžasný thiler to bych toto nevymyslela fakt kloubouk dolů. *4* *4* *4*
  • Happy Birthday, I love you and I would like to thank you, that you wrote the best serie of book on the world!!!!!! Your reader
  • Happy B-day *3*
    Já bych Stephenie chtěla poděkovat za to že Twilight ságu napsala:) Nevím, co bych teď bez ní dělala:D :)
  • happy birthday to you.I like you.
  • hermiona.grang
    Happy Birthday *14* Vemte si že pokud se Stephenie narodila opravdu 24.12 tak je to takový dáreček ,hlavně pro nás čtenáře ale i pro ty co sledují Twiling sagu :D Co bychom si bez ní počli :D *15* *2* *1* *3* *14* *4* *5* *14* *3* *15* *2* *1* *3* *3* *4*
  • nikokr
    Happy birthday *4*
  • Tak za prvé Prom Nights from Hell a prokletý maturiták je jedna a ta samá kniha. Bohužel to první je v angličtině a to druhé v češtině, Evidentně vám něco uniká. A za druhé to je ke komentářům. Vy si opravdu myslíte,že to co tu napíšete si čtou slavné osobnosti??? Že tu prosíte stephenie aby tu knihu z pohledu Edwarda dopsala....
  • Má to jednu chybu: pri narození je napísané, že sa narodila 24.12. a v životopise 23.12.,tak potom nikto nemôže naozaj vedieť, kedy sa narodila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit