Přejít na výpis diskuzí

Stephenie Meyer

OSOBNOST 4.6.2008 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rozbřesk

    Zdravím, rozbřesk nekončí větou „Je po všem. My všichni jsme odsouzeni zemřít.“ nýbrž "A pak jsme slastně pokračovali do toho malého, ale perfektního kousku naší věčnosti." čili to asi nemáš celé, ale jsem si jistá, že když budeš hledat, najdete to všichni na netu a sice na http://www.4shared.com/account/home .jsp dokonce je tam i půlnoční měsíc :)
  • Stephanie Mayer

    nemáte někdo kontakt na Stephanie Mayer? Asi je to zbytečný se ptát ale cokdyž ? *3*
    • Re: Stephanie Mayer

      ahoj..taky bych ráda dostala adresu, ale její bratr na jejích oficiálních stránkách píše to, že je stephenie příliš zaneprázdněná,, pořád prý něco píše, a tak nemá čas číst tísícovku mailů denně..podle něj máme být rádi, že stephenie píše...taky bych se jí svěřila, jak sem třba viděla její knihy svýma očima..ale kontakt , doufejme, že jen zatím, nevypadá, že byse měl objevit... *9* *8*
    • Re: Stephanie Mayer

      to asi nikdo nema ale keby si to zohnala tak jej odkaz nech dopise petku ja uz v noci ani nespavam
  • Rozbřesk a midnight sun

    Čauky holky!! Máte prosím někdo stažený Rozbřesk a Midnight sun?? Z něj mám 11 kapitol přečtených a potřebuju to dočíst!! Je to snad lepší než z pohledu Belly.. A potřebuju to dočíst.. diky!! Mail: cucik.ku@centrum.cz
    • Re: Rozbřesk a midnight sun

      ono to bhužel dopsaný není páč to někdo ještě před dospáním hodil na net a jí to tak zklamalo že to odložila na neurčito =(
  • Rozbřesk

    Ahooj..přečetla sem Robřesk nej díl!!!...Poslední věta v knize byla „Je po všem. My všichni jsme odsouzeni zemřít.“...zajímalo by mě,jestli to bude mít pokračování(nemyslím ten první díl z pohledu Edwarda...)..kdoby chtěl může mi napsat a pošlu mu Rozbřesk na email...
    • Re: Rozbřesk

      Ahoj Sofie,
      mohla bys mi prosím poslat Rozbřesk?Mám už všechny díly ale Rozbřesk jsem nikde nemohla sehnat.

      Předem ti děkuji
      Karolína *3*
    • Re: Rozbřesk

      ahoj Sofie, byla bys tak hodná a poslala mi ten Rozbřesk, jsi zlatá, díky moc, Pavla
    • Re: Rozbřesk

      Můžeš mi prosím taky poslat ten Rozbřesk ja jsem si to stahla ale není to celé.
      Moc diky
    • Re: Rozbřesk

      Ahoj Sofia,

      prosím ťa mohla by si mi poslať Rozbrěsk do mailu (lekirova.michaela@post.sk)?

      Vop red veľmi pekne ďakujem.

      Miška
    • Re: Rozbřesk

      Čauky,když budeš mít čas,můžeš to prosím hodit na mail i mě? Nikomu jsem nevěřila že takovej upíří románek může bejt tak poutavej....dokud jsem se nenechala ukecat,že si to přečtu...Ty tři díly jsem přelouskala asi během týdne a teď jsem z toho uplně hotová *14*
      • Re: Re: Rozbřesk

        No voni románky jsou vždy poutavé a nemusí být jenom upíří. Zbytečná propagace pro tuhle harlekýnku.
    • Re: Rozbřesk

      Ahojky. Ty máš stažeý Rozbřesk? prosím prosím o zaslání. Film jsem už viděka asi tisíckrát a pořád mi to přijde málo. Další v nedohlednu tak potřebuju alespon knihy jako doping :o) první 3 díly mám a tento vyjde až v březnu....straaašně dlouhá doba.Díky moc
    • Re: Rozbřesk

      nemyslim to nejak spatne jen me to zajima...jak ses dostala k posledimu dilu? cetlas ho v anglictine a nebo mas nejake znamosti vyse postavene zes se k nemu dostala driv nez normalni clovek??=o) vazne to neber spatne nebo tak nejak jen sem zvedava=oP
    • Re: Rozbřesk

      Ahoj prosim te mohla by si mi poslat ten rozbresk ja na to cekam jak na smrt uz mam vse prectene.Dekuji ti mooc
    • Re: Rozbřesk

      Ahojky....mohLA BY JSI MI POSLAT TEN robřesk?Já už mám jinak všechno přečtené je to nádhera kromě to z pohledu edwarda o tom jsem nevěděla to je taky knížka?Děkuju muj email:Ivettka.89@seznam.cz
    • Re: Rozbřesk

      Tak ještě jednou.
      Tady je můj mail......jsem "jojin"..... *1*
    • Re: Rozbřesk

      Ahoj Sofie....

      Moc prosím, můžeš mi poslat Rozbřesk? Právě jsem dočetla 3. díl - Zatmění a nějak se nemůžu odtrhnout od představy, že už to nemá pokračování....

      Předem díky moc!!
      jitka
  • Stmívání

    no tag to se na tu knizku docela tešim...za chvili ji snad budu mit doma...moc nectu ale film me zaujal tag si chci precist i tu knizku a jak tady pisete myslim ze to bude skvelí... *14*
  • Zamyšlení

    Závidím Belle Swanové její život, je plný útrap, ale přesto najde svého prince=úpíra a jejich vášeň je tak úžasná a spalující, že každý by jim mohl závidět. Při těchto knihách jsem poprvé byla napnutá od začátku do konce a i slza ukápla, musím říct, že tyto díla jsou velmi zdařilá, že bych je mohla číst pořád dokola.
  • Super

    Nikdy sem na romány moc nebyl ale kdyz sem viděl Stmívání tak sem ty knížky proste přečíst musel.A nikdy se mi nic nečetlo tak dobře za 4 dny sem přečetl všechny 3 díly. *14*
    A nemůžu se dočkat února až vyjde Rozbřesk.
  • BE

    Ahojky *3* necetla jsem lip napsanou knihu jak popisuje ty lidi jak vypadaj ty mista je to jedna z nejlepších spisovatelek *14* Stmívání bylo to nejlepí co sem kdy přečetla a to toho čtu fakt hodně a tet čtu nový měsíc a už mám i zatmění a nemuž use dočkat...sem zvědavá i na další díly....tak se mějte
  • :)

    Miluji její knížky. ♥ *4* *14*
  • Dotaz

    ahoj chtel bych se zeptat jak to vypada s tím rozbrekem slysela sem ze by mel u nas vyjit nejak na konci listopadu nejak po premere pokud o tom neco newite a jak to bude s tou petko?? ted newim pres ne ten nazev ale je to pry z pohledu ewarda tak mi plsky napiste na email pokud o tom mate nejake dalsi informace ...... dekuju *15* *4*
    • Re: Dotaz

      Rozbřesk vyjde v únoru roku 2009

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit