Přejít na výpis diskuzí

Steven R. McQueen

OSOBNOST 17.11.2009 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday Steven R. McQueen, I know that you had a birthday yesterday, but I didn't manage to write, so happy B-day and The Vampire Diaries are the best :33 *14*
  • já osobně ho taky zbožňuju ale asi je nás rozhodne víc :D *14* *2*
  • I love iou jeremy.im anglish a speak cech chodila sem s nim a holky ted se podrzte sem nina dobrev ale jo verte tomu.
    • Magore proc by Nina chodila la CZ osobnosti? a kdyz teda jsi Americanka..kterej debyl pise Anglish s A? je to
      Englis
    • ty picinko vyjebana zkurvena jsi pitka
  • Hodne stesti k filmu a si sexi me je 25 a ziju v teplicich adresa krusnohorska19 teplice nemam kamaradi a sem sirotek
    • ty kurvičko nevyjebaná nauč se psát ty sirotku nedojebaný
  • Happy birthday Steven!!!! *4*
  • Happy Brithday *3* *3*
  • happy brithday jeremy :*
  • vše nej k narozkám ilča *14* *14* *14* *14*
  • Happy 25 brithday ♥ ♥ *14* *14* *14*
  • Denica
    Vše nej k narozkám *14*
    • Nechápu,proč sem píšete vše nej k narozkám,happy birthday atd.,když on je za prvý až v Americe,za druhý to sem ještě někteří píšete česky a za třetí určitě ani nemá čas si něco takovýho číst!dyť si tohle co sem píšete můžou přečíst jen lidi v ČR,tak nechápu proč ze sebe děláte takový blbce!Jako já mam Stevena taky moc ráda a určitě bych mu chtěla taky popřát,ale osobně!a né na nějakou stránku,kde si to můžou přečíst všichni idioti z Česka a Steven ne.Takže je to úplně zbytečný to sem psát jakékoliv celebritě,když se o tom co jste sem napsali nikdy nedozví.
      • Hele nekritizuj jo ti blbko jo mi tomu verime
      • No zrovna si říkám ježiš ty jsou ale blbý *7* .... když najdu tvůj komentář- konečně někdo inteligentní :D *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit