Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
414 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re:seagal

    SEAGAL má super filmy a jestli se něco nepovedlo není to jenom u něho to se nepovedlo u více herců a jinak je dobrej není přesvalnovatej jako jiný je to chlap jak má být *14*
  • mike28

    Seagal je nej a tečka.

    Tak hele Steven Seagal je jeden z nejlepších herců na světě a ten kdo tady Stevna pomlouvá tak je to pěknej debílek protože bych chtěl vidět čeho právě tenhle debílek v životě dosáhl (asi ničeho) narozdílod Stevna. A ten kdo Stevna nemá rád tak co sem vůbec leze a co sem vůbec píše trapný pomluvy a lži. A řekl bych že by mohl na svůj věk ještě pořádně ručně spracovat dost podobnejch debílků. *5* *4* *3*
    • Re: Seagal je nej a tečka.

      mluvíš jako dítě
      • no nevím jestli ten kluk mluví jko dítě když tak píše ty morko a píše dost rozumě *1*
    • tyret

      Re: Seagal je nej a tečka.

      Samozřejmě! Úplný souhlas s Mikem. Závist z vás dělá hlupáky! *13*
  • kolollp

    Prcala bych ho. *4* *14* *14* *8*
  • frajer

    Steve je skvělí !! Je to prostě borec jak ted davaji ty dokumenty v Tv - muž zakonna....je to prostě někdoo. *14*
  • Steven

    Nejlepší herec jaký kdy byl, je a bude, navíc fešák. *14*
    • Re: Steven

      cau. Seagala som kedysi taktiez uznaval... ale to uz bolo davno ... Osobne uznavam ludi ako Sly, Arnie, Bruce Willis, a potom starsich : Bud Spencer, sir Anthony Hopkins, Jack Nicholson...
      • Re: Re: Steven

        atˇje to jak je to.Seagal je prostě pan herec,má charisma a všechny jeho filmy byly a jsou super.Sehnat tak jeho fotku s podpisem,to by bylo něco.Je mi sice 48let,ale už roky je to můj favorit.Mám všechny jeho filmy a viděla jsem xkrát. *16* *5* *3* *14*
    • STEVEN SEAGAL FAN-CLUB

      Stránka o žijúcej legende http:stevenseagal.yw.sk
  • normal

    neviete niekto na ake bojove umenie chodil činski herec ĎZed lee (li)?????????? *9*
    • Re: normal

      Jet Li dela wu-shu
  • mike28

    Mistr

    Já osobně považuji Stevna Seagala za jednoho z nejlepších bojovníků na světě. A herec je také super je to jeden z mejch nejoblíbenějších herců. *4* *3*
    • Re: Mistr

      tak nejlepsi mistr sveta jo tak at si da tonyho jaa a uvidime kdo je mistr sveta , a jeste pico rekni ze je lepsi nez zesnuli bruce lee a padnu smichy *15* *15* *15* *5* *16* *16*
      • Re: Re: Mistr

        No já bych řekl že v boji lepší než Bruce Lee asi neni ale nějakýho Tonyho Jaa by určitě dal ... *1* *5*
    • Re: Mistr

      Steven je prostě nejlepší to je jasná věc!! Je to jednička!!!!!
      *14* *1*
      • Re: Re: Mistr

        přesně.... *1*
    • Re: Mistr

      Taky ho považuju za pana herce, protože to co dělá ve filmech nejsou kamerové triky jako ve většině filmech ale dělá skutečně on sám což se mi hrozně líbí. Je to prostě borec *4*
      • Re: Re: Mistr

        Přesně Seagal je borec ...... *5*
    • mike28
      o
  • Casey Ryback

    Seagal ? Kult krivajuci na obe nohy.
    Legenda bojovych umeni zijuca zo slavnej minulosti a v depresivnej pritomnosti.
    Legenda aikida, ktoru caka tragicky upadok. A tie jeho filmy... hm.... stare boli kultove, teraz to ide do uplnych sraciek...
  • Má mé uznání.

    Bojovému umění se věnuji bezmála 30 let a proto myslím mohu objektivně posoudit a říci, že S. Seagal prošel dlouhou, trnitou cestou, než došel tam, kde je nyní. Je bez nejmenších pochyb opravdovým Mistrem a hluboce se před ním skláním.
    • Re: Má mé uznání.

      Souhlasím....nyní se věnuju taky bojovým uměním a musím říct že Steven je jeden z nejlepších bojovníků. Za ty léta se něco nadřel než došel tam kde je a právem mu patří moje uznání
  • Casey Ryback

    Seagal dnes ? KULT krivajuci na obe nohy.

    LEGENDA BOJOVYCH UMENI zijuca zo slavnej minulosti a v depresivnej pritomnosti.

    LEGENDA, ktoru caka jedine ... tragicky upadok. Filmy... stare boli kultove, tie nove, to je na zufanie...
    • Re: Casey Ryback

      aikido je na pí...!!! *5* *5*
      • Re: Re: Casey Ryback

        Plně souhlasím s vaším hodnocením Aikida. Tento názor zastává většina neúspěšných cvičenců, kteří nezvládnou dlouhotrvající výcvik základních technik. Tito Aikido většinou vyhledají na základě aplikací, předváděných Senseiem Seagalem ve filmech. To, co Sensei Seagal předvádí ve filmech, NENÍ POUZE AIKIDO!!! a to především, co se útoků týče. A priori významem Aikida není útok ale obrana /útok se zde využívá pouze při tréninkové formě k modelování situace vhodné pro provedení obrany/. Cvičenec, který hledá v Aikidu útok, se stává neúspěšným.
        Neúspěšný cvičenec Aikida těžko může zhodnotit osobu Senseie Seagala, protože sedmý dan Aikikai je pro něj stejně nedosažitelný jako absolvování základní školní docházky.
        Z osobního setkání se Senseiem Seagalem jsem nabyl dojmu, že je to člověk ohromně charizmatický a jeho techniky Aikida jsou skutečně funkční i v reálném životě, o čemž jsem se opakovaně přesvědčil ve vlastní praxi.
        Samotného mě mrzí, že sám nepoznal, kdy má s filmovou kariérou skončit a věnovat se pouze muzice.
        Všobecně vzato, člověk, který vyhledává bojová umění, aby ukojil svou agresi, nepochopil význam bojových umění, do bojových umění vůbec nepatří a měl by si sjednat schůzku spíše v nějaké dobré psychologické poradně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit