Přejít na výpis diskuzí

Steven Spielberg

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to nejlepší režisér na světě.
  • Film

    Ten film se jmenuje Duel. Je good *5*
  • steven Spilberg je bůh ve svém oboru!!!Nikdo nemá vypravěčský talent jako on!!!Kdyby nežil v této době, stal by se z něj Shakspeare s kšiltovkou *5* Miluju ho
    • Re:

      běz spat
  • Prosím poradte

    Dobrý den ste můj nejoblibenější režiser,ale ted k věci.Prosím potřebuju poradit,rád bych věděl jak jmenuje jeden z vaších filmů ten jak nekdo jede po silnici a zničeho nic ho chce ste silnice vytlacit nějaký kamion chce ho proste zabít,kdyby ste mě kdokoliv poradili jak se ten film jmenuje budu hrozně rád pište mi muj E-mail prosím prosím.
    • Re: Prosím poradte

      Simek93: Jo, Spielberg určitě umí česky, chodí kontrolovat svůj profil na osobnosti.cz a určitě ti odepíše *1*
      Jinak ten film se jmenuje Duel.
      All: Spielberg určitě je jeden z nejlepších režisérů současnosti, ale stav filmografií na tomhle webu, to je děs běs. Spielberg a Austin Powers? Vanilkové nebe? WTF? Nevím, chce to nějak rozdělit, jestli to režíroval nebo produkoval, nebo tak něco. To se týká ale většiny zdejších filmografií - jsou zmatené, neúplné a většina stěžejních filmů tam chybí. Kde je ET? Kde jsou další díly Indiana Jonese? atd.
  • žid
  • dnes ma narozky *15* vsechno nejlepsi
  • duul
    dobrý režisér :)
  • Ohodnocení

    Je fakt výborný režisér,je opravdu milý a vstřícný,ke všemu to je správný chlap,který si dokáže téměř ve všem poradit.
    • Re: Ohodnocení

      To je od tebe poměrně podrobné hodnocení tohoto skvělého filmaře. Máš s ním nějaké konkrétní zážitky nebo jsi měl to štěstí být s ním někdy při jeho práci?
      Anebo tvůj názor vychází z působení jeho filmů na tebe osobně?
      Ty tvoje stručné a snad i výstižné postřehy jsou zajímavé! Vladan
  • Snad můj nejoblíbenější režisér,vážím si ho...
  • Možná máš pravdu, ale píšeš o něm jako kdyby to byl tvůj soused nebo známý :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit