Přejít na výpis diskuzí

Steven Tyler

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Steven Tyler je fakt dobrej
  • Čau co mám dělat já ho milují jak pras..e je tak bozskej že bych ho nejradši sežral...a
  • love007
    Skvělej zpěvák ☺ Aerosmith patří mezi mé nejoblíbenější kapely...
    líbí se mi jeho styl... strašně moc:-) moc hezkej sice není, ani za mlada nebyl.. ale je to prostě pan zpěvák♥
  • Jackie21099
    Happy birthday ♥
  • Happy B-Day Steven! Keep rocking! ♥
  • Pan Tyler, maj takovou vizáž, že by se hodil k mladýmu Suchařípovi, co hrál vodnickýho v šaušpílu ze mlejna. To by ale byla brekeke ááárije! Von by to krááásně vyzpíval, von to uměj (prej umělec)!!! Ty jeho rtíky - to je kráááása! Nebyl náhodou jeho předek nákej líbátor nebo tak nějak tentonoc???
    • Ty se jdi léčit. *3*
  • Happy birthday! ;D
  • ST je ten nejdokonalejší,nejkrásnější,nejstřelenější a nejoriginálnější zpěvák vůbec. Jeho hlas je naprosto dokonalej a jeho vzhled taky. Sice už nám stárne ale na svůj věk je pořád dokonalej a když byl mladej byl neuvěřitelně sexy a dala bych všechno žít v tý době kdy on a Aerosmith začínali. Takže vy s*áči co ho kritizujete dejte si pěstí po držce...SEX, DRUGS and ROCK'N'ROLL *4*
  • je to velkej zpevak hodne velkej a ne vaseho justina Biebra a ruzne takove ku....cky STEVEN TYLER JE CLOVEK S OPRAVDOVM TALENTEM. thank you veri much *3*
  • je úúúúúúúúúúúúúúúžasný a sexy i ve 63 letech ooh Stevennnnnnn *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit