Přejít na výpis diskuzí

Sting

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Texty písní

    Jsem obdivovatelkou Stinga jeho písničky pohladí duši a jsou suprrr!!!Poslouchám ho několik let a musím říci že až tedka mě napadlo že vlastně nevím o čem v některých písních zpívá *3* poradí někdo? *14*
  • písničky

    prosím o radu kde bych našla přeložené texty písní Stinda na internetu??
    • Re: písničky

      Překlady budou brzy na našich nových stránkách www.stingmania.cz , takže se tam brzy budeš moct pokochat. *3*
  • Duet Stinga

    ahoj, Sting je Sting, ale jeho duet s paní Zpěvačkou(?) se sametovým hlasem, s verši začínajícími hlavně slovem "Whenever I ... ". Lidi, to určitě znáte a víte, jak se song jmenuje, na jakém albu to najít, je to písen, co mě chytá za srdce *4*

    Děkuji moc za reakci, je to pro mě důležité *4*
    • Re: Duet Stinga

      už je to ok :)) Je to s Mary J. Blige a jmenuje se Whenever I say your name z alba Sacred love.... tím chci dodat aspon - opravdu nádherná záležitost *14*
      Doporučuji všem! :)
  • Doporucuji

    Doporucuji precist si autobiografickou knihu Sting-Broken music... Stoji za to... *3*
  • Nic lepšího mě nemohlo potkat

    Stinga, Police poslouchám a obdivuji od začátku 1977 /je mi 42/! První konzert živě v Budapešti, když mi bylo 16! Nikdy na to nezapomenu PLÁCNUL MI DO RUKY, měsíc jsem si ji nemyl! I dnes jsem ochoten za ním kamkoliv zajet, škoda vystoupení /zrušeno/ v Praze The Police! Velice mně to ještě dnes mrzí! Těším se ale na další, věřím, že jich absolvuju ještě hodně! Moje děti 22syn a 17dcera ho rovněž poslouchaj dost často. Všechny příznivce moc zdravím a ať nás je co nejvíc!
  • Irská lidová

    Ahoj, v rádiu jsem slyšel irskou lidovou od Stinga. Zpívá bez doprovodu. Nevíte někdo jak se ta skladba jmenuje a kde jí lze sehnat či stáhnout?
    Díky Edwin
  • Stinga som zacal pocuvat asi pred troma rokmi {myslim, ze to bol 2003 rok, alebo tak nejako...} Brutalne ho uznavam, je to kultovy spevak, mam uz celu jeho diskografiu, akurat si zhanam album, ktory vydal tohoto roku {Songs from the Labyrinth}. Jeden jediny spevak, ktory este nemal spatny album. Dokonca ja Nothing like the sun je dobre.
  • Sting blog

    http://sting.bloguje.cz
  • adventure

    Takových pánů, jako je pan Sting by mohlo být v hudebním světě opravdu více a pak by i ta hudba byla úplně o něčem jiném než se hraje dnes. Pane Sting jste fakt móóóc dobrej ! Vaše hudba se dá poslouchat téměř vždy a všude už od doby, kdy jste to hrál s Police !
  • Ramazzotti is the Best!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit