Přejít na výpis diskuzí

Sting

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sting blog

    http://sting.bloguje.cz
  • adventure

    Takových pánů, jako je pan Sting by mohlo být v hudebním světě opravdu více a pak by i ta hudba byla úplně o něčem jiném než se hraje dnes. Pane Sting jste fakt móóóc dobrej ! Vaše hudba se dá poslouchat téměř vždy a všude už od doby, kdy jste to hrál s Police !
  • Ramazzotti is the Best!!!

  • DVD Sting All This Time

    Nemá někdo obal k tomuto DVD?Hledal jem všude ale sehnal jen k CD.Díky Jarda.(Koncert na DVD je super,CD jsem už měl pár let,ale zvuk 5.1 a vidět to je nová dimenze)
  • Jsi ten nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!
  • prosiiim ma sting tednove album a pokud ano jak se jmenuje?
  • chlap dle mýho gusta

    Sting je pro mě velmi velmi přitažlivý muž, ze kterého září jeho charisma. je svůj, miluje svou rodinu. je úžasný!!!!
  • No tak to je náhodička, já taky dělám akorát referát na hudebku a o kom asi tak bude, to můžeš jenom hádat. Dofám tedy, že nejseš ze stejný školy jako já :) P.S.:Sting se mi líbí i normálně, nejenom kvůli úkolu do školy.
  • Komentář

    Jo Stong se mi líbí jen kvůli úkolu do hudebky:-D
  • Sting

    Sring je super je to taková hudba ukterý si můžete zaskákat zadupat zanadávat zrelaxovat uvolnit se.
    Určitě je to správnej chlap.
    Mnoho další úspěchů
  • Songs from the labyrinth

    Sting opat potvrdil, ze je Pan Hudobnik. Ten jeho novy aLBUM...hm,brutal masaker vyborne, super.... Raz daRMO, je to kult

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit