Přejít na výpis diskuzí

Stress

OSOBNOST 7.2.2008 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Album

    Nevíte jestli chystá nový album*7* Renaissance je jedno z nejlepších alb co znám.
  • Stress

    Když ho poslouchám , tak sním nemám stres .. a to asi proto že je to Stress.. je to upe maximálně nejvíc chlááp.. žerůů ho ! *14* *14* *14*
  • breakoutka

    není hefkej ale hraje dobrého hajzla!! *5*
  • Stress

    Někdy dyž slyším jeho songy mám pocit že je lepší než Eminem,jak Eminem je taky dost dobrý ale Stress,nwm zaujal mě víc jak Eminem! *3* *3* I LOVE STRESS *14*
    • Re: Stress

      no nvm nvm kdyby sel Stress battle s eminemem tak by ho eminem nehorazne rosekal :)nedela do freestylu tak jako eminem
  • ..

    Hip hop poslouchám docela dlouho,kurva Stress je prostě nej,jak textově tag hudbou,je to borec,smekám před ním klobouk,RESPEKT STRESS!!Jinak hip hop 4ever *14* *14*
  • Neeeej!!!♥

    Dur Dur d'etre Billy a taky On n'a qu'une terre..pisničky ktere mě prostě neomrzí!!Upe nejvíc rapper..!!Není song co by se mi nelíbil... náddhernej hlas,stě boží..!!ON a ne žádný Božský Kája!!! *14*
  • Spirit-->Stress

    On je dokonalej...O tom vážně není pochyb..Krásnej hlas...Pstě skvělej..Nemáte někdo jeho číslo..?:D:D:D Jestli jo, tak posílejte..:D:D Jinak..Nemáte někdo f kompu track Time club..? Nemůžu ho nikde stáhnout...Bo nemáte odkaz na stránku..? Ten track hledám už tak 4 dny a zatím ho nikdo nenašel..=( Jestli máte něco, tak pls napiště...Jinak jako do něj maximáně zamilovaná *14* Takže lidi...Žádnej Stres(s)
    • Re: Spirit-->Stress

      Najdi si video na youtube.. a pošli... ;)
  • Luxusní boy :-*

    Luxusní týpek a ještě luxusnější songy *14* *14* *5*
  • nika-3

    BREAKOUT :-*

    OuUU tAK JaKo BREAKOUT *14* Upe LibOvEJ a Ty PíSniČky *5* *5* *5*
  • tewezka015

    On_LuXxUs_

    On_?_NeJfÍc_lUxUs_MiLuJu_Ho *14* _JeHo_SkLaDbY_NeMaY_ChYbU_PsTě_On_ NeJfÍc_ *16* _fRaJéR_a_Ne_MaLeY_!!!JE NEY
    • Re: On_LuXxUs_

      MaS upNOU pRaVdU oN jE jEdInECnEj nEjCi GoOD sOnG jE AvEnUes UplNe kWasNeJ m_cq *14* *14* *14* *14*
    • aaandy

      Re: On_LuXxUs_

      jo ty vole ten by byl fakt nadšený že píšeš jak kráva *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit