Přejít na výpis diskuzí

Stress

OSOBNOST 7.2.2008 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je prostě nej...

    Ahojky Breakout je fakt jedinečnej...Stress vypadá v roli Spirita fakt dobře...A jeho písničky sou prostě úžasný a ve spojení s filmíkem fakt bomba.... *
    • stress

      písničky od něj sou nejlepší ale v breakoutu to posral..!!=D=(
  • nej prostě

    to jsou uplne uzasny pisnicky,maj něco do sebe,vzdycky kdys si je pustim tak je mi hned lip....breakout je uplne super film....prostě jsou nejlepší nic vic nemuzu dodat.... *14*
  • =)

    Proč má všude brejle.. takovej krásnej chlap.. kazí ho to:D jinak jeho písničky mně jako jedny z mála tohoto žánru hodně zaujaly... parádní!!
    • Re: =)

      Nevíte kde bych mohla sehnat jeho tracky??? *8* *8* *8* *8*
      • Re: Re: =)

        No ja to vim.Posilam vam odkaz
        http://uloz.to/864106/breako ut-soundtrack-by-rochester-.rar

        tady stahnete cely album
        • aaandy

          Re: Re: Re: =)

          jj díky. ten soundtrack už mám stažený docela dlouho *3* spíš nějaké jiné alba by to chtělo.. ale asi na netu neseženu :(
          • Re: Re: Re: Re: =)

            ja jich v ty dobe, co byl tento komentar pridan nasla docela dost.. ;)
      • aaandy

        Re: Re: =)

        no pokud zadáš stress mp3 tak ti to něco málo najde.. jinak spíš bych řekla, že je lepší objednat cd, protože všechny songy na netu nestáhneš
  • zuzka51100

    ooooo

    milujem jeho aj jeho piesne..podla mna su genialne *14* *14*
    • Re: ooooo

      Tak si stahni to jeho cd
      • Re: Re: ooooo

        čawe..))nemám slov..slyšet ho na živo tak nevím..úžasnej hlas**a na francouštinu se nehrabe nic..
        jinak..mohl by jste mi někdo poslad oskaz kde seženu alba..??)jak stáhnu tak obědnám..)budu vám vděčná..))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit