Přejít na výpis diskuzí

Susan Boyle

OSOBNOST 21.4.2009 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dogpile

    je jí 49 a ne..

    ..48 let !!!!
    • rafaelnadal

      Re: je jí 49 a ne..

      Admine už to oprav ! Za co tě platím ? *8*
  • nelly_

    Vymečná

    susan má vážně krásný hlas a to jí dělá výmečnou. *14*
  • Susan zpívá jako anděl

    Má opravdu překrásný hlas moc jí fandím škoda že jí někdo nepomohl prosadit se dřív její zpěv otevírá lidem srdce *4*
  • nika1979

    Susan Boyle

    Susan Boyle
    nejjjjj damá .s velkým D........ supr mam ji ráda.......www.yotube.cz.tam najdete jeji pisně.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Susan Boyle

      Je to neuvěřitelné, jak krásný hlas Susan má! Je to dar od Pánaboha. Nesuďte ji podle vzhledu, má krásnou a čistou duši - já osobně ji za to vše také mám moc ráda !!!! U jejích
      písniček zapomínám na bolesti a strasti,¨které mi život naděluje...
  • nika1979

    odkaz i.v.y.r.

    I.V.Y.R.
    odkaz pokud maš zaujem přihlaš jse kemně .memu.profilu. jako přitel..neb přitelkině
    jsem fanenka Susan Boyle
    dík předém... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lady_lucynka

    Dojímá mě až k slzám...

    Když se dívám na to video když se poprvé ukázala... Přijde a i se svou poněkud zanedbanou vyzáží vypadá sebevědomě a nenechá se urážet všichni se na ni dívají skrz prsty pak začne hrát hudba ona se nadechne a spustí... a v tom okamžiku všichni maj takovej šok jaká je to nádhera a aplaudují ve stoje no nádhera... a pak jí řeknou že postupuje a ona se raduje tak strašně mooc achjo jo je to zcénka jak z nějakého filmu opravdu dojemná nemůžu z ní... A všechno co na ní není okem vidět všechna ta krása je u ní v srdci a hlasikách... Nádherný zpěv... Ona prostě je nejlepší...
    • devilishsmile

      Re: Dojímá mě až k slzám...

      jn..je božíí..i když vypadá tak jak vypadá..nejvíce si vážim takovýchle lidí..mají velikou odvahu a sílu..přeci jenom priznejme si..hodne velký dojem atd. udělá vzhled
  • Úžasně zabarvený hlas!

    Myslím,že je zbytečné rozebírat náš mateřský jazyk,cizinci si s tím také nelámou hlavu.Jde přece o zpěv této úžasné zpěvačky.Nic bych na ní neopravovala.v čem vlastně tkví krása?!Určitě ne v zevnějšku,má duši a je to v jejím hlase cítit.Zpívá nám pro potěchu naší duše,abychom si uvědomili,že život je krásný a stojí za to žít.Mnoho krásných písní nám i jí,aby nás těšily a hřály naše srdce.Hodně štěstí! *4*
    • i.v.y.r

      Re: Úžasně zabarvený hlas!

      Souhlasím. Nezáleží na tom, jak krásní jsme z venčí, ale kolik krásy máme v sobě.
      • Re: Re: Úžasně zabarvený hlas!

        Jednoznačně - O.K.
      • Re: Re: Úžasně zabarvený hlas!

        souhlasím s oběma předchozími názory, Susan ať vypadá, jak vypadá, nám potěší naše srdce
        • eddie99

          vypadá jako kluk

          ona vypadá jako kluk když jsem ji poprvé videl rikal jsem že je to kluk ale pak jsem zistil ze je to holka
  • Zpěv Susan Bolye,je božský,ještě jsem nikdy,neviděla,tak krásně,zpívat,je to dar- v hrdle.Moc držím,Susan,moře štěstíčka,lásky,pohody a hlavně zdraví.Aby mohla nadále,dávat lidem,radost,klid,a lásku.Je suprová!!!!!! Jen tak, dál.Písničky jsou od srdce,od super ženský.Když slyším její zpěv,neudržím se.Moc dojemné.Jen tak dál.Přeji si od ježíška cd od Susan BOYLE.Lidi nekritizujte. Jen přejte je to dukaz,že i normální člověk umí suprově,zpívat. *15* *5* *14* *6*
  • intoska

    susan

    Když Susan přišla na pódium,všichni se pošklebovali a když zazpívala,aplaudovali vestoje.To je co říct,protože to se nepoštěstí jen tak někomu.Takže zpěvák musí umět zpívat,ne jen dobře vypadat.|To by si měli uvědomit lidi,kteří nám cpou dobře vypadající hvězdičky,které neumí absolutně nic.
    • Re: susan

      Stoprocentně s Vámi souhlasím !!!
  • Narození

    Mám jenom takový dotaz:
    U profilu má jako datum narození uvedeno 15. června 1962, v životopise pod ním má 15. června 1961, ve filmové databázi (http://www.imdb.com) má uvedeno 1. dubna 1961 a v československé filmové databázi má dokonce 1. května 1961... Tak kdy se vlastně narodila? *7* *7* *7*
    • iviiik

      Re: Narození

      no já osobně bych za nejdůvěryhodnější imdb.com

      Ale můžeš si třeba ještě najít nějaký anglický oficiální stránky a porovnat to s již nasbíranými informacemi *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit