Přejít na výpis diskuzí

Svatopluk Němeček

OSOBNOST 8.7.2014 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...pane doktore moc vás prosím potřebuji pomoct(Vysočina)..nemohu dýchat,sebemenší zátěž..stačí ujít 100.metrů a nemám kyslík(musím dýchat s plných plic)v Jihlavě na plícním mě pořád asi 5.krát pořád dokola spirometrie...že kapacita plic je OK,když jsem se ozval ať mě dají na rotoped(ergometrii) tak mě tam konečně objednali..po 4.měsících...a když jsem byl na řadě tak mi řekli,že se jim to pokazilo a odkázali mě do nemocnice Třebíč...tam mi řekli,že to mohou dělat pouze 2.sestry a obě jsou dlouhodobě na nemocenské...mám zavolat za 3.týdny...tak mi proboha poraďte co mám dělat abych se neudusil je mi 67.roků a umírat se mi zrovna nechce tak vás snažně prosím pomozte mi jmenuji se Vítězslav Matoušek rč:49 02 13/162...odpovězte mi prosím na můj E mail-matousekvita@seznam.cz...ale hlavně vás prosím,protože vám fandím zaměřte se trošku na tu Vysočinu..moc vám děkuji za odpověď Víťa Matoušek.
  • Pokud je kouření natolik škodlivé, nebezpečné a obtěžující, je potřeba postavit mimo zákon jakoukoli výrobu a prodej a dovoz tabákových výrobků.
    V opačném případě jsou jakékoli plošné zákazy pouze omezováním svobodného rozhodnutí. Jak kuřáka,tak provozovatele restaurace či pivnice.
    Však restaurace jsou kuřácké i nekuřácké a každý (téměř) si může vybrat. V době obědů se již téměř nikde nekouří.
    Naši politici si pouze honí trika a zviditelňují se projednáváním (prohádáváním) zákona, který v důsledku nic neřeší.Nechcete nám i nařídit,kdy si můžeme v restauraci prdnout????Jsem přesvědčen, že v hlavě nemáte mozek,ale jen nakáleno.Kdo vám dal právo omezovat lidi,kteří podnikají v restauračním zařízení? Vy jim budete doplácet ušlé zisky??? Pouze lžete v úmrtnosti způsobeném kouřením. *16* *16*
  • Jete sem zapomnel dodat tak tak ze mne ještě nebyje jato cítím zeto príde a tobude její poslední
  • Dobry den prejí comam delat kam se mam obratít mam us 44 let Hemofiliju A chodím oberlích asu napadan odvodní doktorky Vera Hochlova Hustopece u brna Dům zdraví tele 519411691
  • P.Němečku,proč se nedržíte svého kopyta a nenecháte obchodní záležitosti ekonomům ale chápu,medicína není tak finančně zajímavá a navíc musí se pracovat a ta zodpovědnost také není zanedbatelná.
  • Pane ministře,smekám před vámi co jste dokázal ve FNO -onkologie a nenechte se znechutit.Byl jsem na vašem pracovišti cca měsíc a mám pocit,že léčba bude úspěšná.I když znám v Praze špičkové nemocnice ,tak Ostrava je výborná a budu na Ostravu vždy v dobrém vzpomínat.Praha má co dohánět,to vám vzkazuje naplavenina z české kanady do Prahy,kde žiju 65 let.
    • Za ty peníze by to dokázal i student střední školy,jste vůbec svéprávný?Vy v Kanadě máte zřejmě jiný názor na ekonomiku.Vždyt tady vůbec nejde o přístrojové vybavení ale o peníze,které byly vynaloženy.Žijte si v klidku v Kanadě a prosím komentujte jen to čemu rozumíte.
  • Velice fandím Vaší snaze dotáhnout konečně do konce zákon o ochraně před následky kouření a tím se přiblížit civilizovanému světu. Vždyť v restauracích se nekouří dokonce v takových (rozvojových?) zemích jako je Peru či Bolívie! Jen mne opět vyděsily zprávy, že by účinnost zákona měla být odložena na rok 2016. Zavedení zákona přeci nevyžaduje žádnou přípravu! Po přijetí zákona sněmovnou a senátem (i prezident Zeman se již vyjádřil, že jej nebude vetovat) může zákon do týdne vyjít ve Sbírce a následující den se jen z restaurací odstraní tabulky Kouření povoleno.
    • Soudruzi, kde se bude kouřit a kde ne je na zvážení majitele restaurace, vy demeeeeenti !!! To bude za chvíli ministerstvo zdravotnictví nařizovan, jakou si budeme kupovat stravu ?? Nebo v průmyslu, co se bude vyrábět? Do politiky jdou jen korytáři a političtí zoufalci !!! Proč leze nekuřák do kuřácké hospody?? Volové, choďte tam kde se nekouří. Takových hospod je spousty a není třeba něco regulovat. To si myslí jen Němeček a jeho rektální alpinisté !!!
  • Vy jste opravdu zkažený člověk a nemáte na ministerstvu co dělat.
    Vaše práce vůči pacientům je hyenizmus, ne-li sviňáctví. Běžte z křesla ven.Kdyby se stala tato příhoda Vám, tak byste byl obsloužen do pěti minut.
    Jinak Vám fuj.Nehrejte si s pacienty, jste grázl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit