Přejít na výpis diskuzí

Svatopluk Skopal

OSOBNOST 22.11.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, přeškoda

    Pane Skopal,
    jste jeden z nedoceněných herců. Bohužel. Asi jste byl v nesprávný čas na nesprávném místě. Takoví "šmatlové" se prosadili a Vás vídáme málo. Nezapomenutelná role v Težké hodince, škoda, nevím, že by se to reprízovalo. Jste takovej dospělej "kluk". Přeju Vám hodně zdraví a věřím, že Vás uvidíme v nějakém filmu. Ahoj z Kolína *3*
    • Re: Škoda, přeškoda

      Souhlas. Herec kvalit pana Skopala by neměl být tolik opomíjen. To samé pan Kostka a další.
  • leszczynski

    Dlouhá míle

    Do dneška obdivuju, jak pan Skopal zvládl natáčení seriálu Dlouhá míle. Samozřejmě, že to je jen TV produkce, ale jeho hlavní a zároveň běžecká-sportovní role vyžadovala jistě hodně nadstandartního usilí. Škoda, že Česká televize neuvažuje ani po 21 letech tento seriál reprízovat.
    • Re: Dlouhá míle

      Nejlepší český seriál Dlouhá míle se bude reprízovat o prázdninách 2011. Nový šéf programu ČT Dolejš mi to osobně slíbil. Doufám, že to poběží v primetimu ve 20:00 h. Sledovanost bude jistě obrovská, možná rekordní.
    • Re: Dlouhá míle

      Ano plne souhlasim!!! Obdiv Roman Marek *14*
  • Pan Herec

    Mily pane Skopal, moc jsem se zaradovala, kdyz Vas ted muzeme kazdej tyden videt v serialu Vypravej. Nasla jsem na netu serial Dlouha mile, a dostala jsem se do takove nostalgie, vypadal jste jak muj tatinek. Mam Vas stale moc rada!
  • Happy birthday

    Sváťo, k Tvým narozeninám Ti přeji NADĚJI, neboť v ní je víra, ŠTĚSTÍ, neboť v něm je síla, LÁSKU, neboť bez ní je člověk sám!!! Ale ze všeho nejvíc Ti přeji ZDRAVÍ, bez něj není ani NADĚJE, ani ŠTĚSTÍ, ani LÁSKA!!!!!!!!!!!!!!!!! Míša. *14*
  • Ztracený?????

    Dobrý den pane Skopale,zrovinka se dívám (už snad po dvacáté)na film "Náš dědek Josef". *1* Ráda bych Vás opět viděla hrát v nějákém filmu,seriálu,nebo v televizi.Nechce se mi věřit,že na Vás režiséři zapomněli.
    *7* Přeji mnoho úspěchů.
  • přání

    Milý Sváťo
    Přání k narozeninám,ale přání k brzkému
    uzdravení.Hodně štěstí. *4* *4* *4* *4* *4*
  • Mám vás moc ráda a každý týden se koukám na seriály "vyprávěj" a "první republika" .
    P.S. Vše nej k narozkám! *4*
  • Vše nejlepší k svátku,hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.KRISTÍNA
  • zwiki
    Můj oblíbený herec.
  • Ahoj přeji ti vše nejlepší k svátku hodně štěstí,zdravý a at ještě něco natočíš.Jsi dobrej herec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit