Přejít na výpis diskuzí

Svatý Václav

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidím, že náš Václav je stále aktuální. Ale hlavně po tolika staletích stále budí zájem a to i přes mnoho nejasností či rozporuplností. A i kdyby to byla jenom legenda či pohádka, pro národ je dobré takové postavy mít. Možná toho není až tak mnoho, čím se v historii můžeme pochlubit. Tak proč tomu nefandit.
  • Ahoj, jsme rádi, že se ti článek líbí. Taková slova dokážou člověka zahřát u srdce a co se týče toho využití do projektu, tak klidně. My to taky někde zkopírovali. Už si ani nepamatuji kde. Hezký den přeje
    Vojtěch Koutecký
    tiscali.cz
  • Moc se mi líbil váš komentář, pane Vlku. Ano, Svatý Václav byl jedna z řekněme kontroverznějších postav naší historie. Už svou otevřeností k homosexualitě si vytvořil spoustu nepřátel a o Ptáčníkovi mi ani nemluvte. Jojo byl to zvláštní chlápek ten náš Vašek. Přeji vám hezký zbytek dne
    Váš Vojtěch Koutecký
  • *1*
  • Já nevim.Prostě je tahle stránka divná...
  • Hnus hnus hnus hnus hnus hnus. Co je to za stránku je o ničem
  • Mě zase z dějáku *4* *1*
  • Svatý Václav, jedna z našich nejvýznačnějších osobností.Nejvíce se mu vyčítá placení poplatku Jindřichu Ptáčníkovi.Ale poplatek platila například karolinská říše Vikingům, Byzantská říše Bulharům, Jindřich Ptáčník Maďarům a anglický král Ethelred Nerozhodný Vikingům.Tribut platili i mocnější, aby si zajistili dočasný klid na hranicích
  • Strašně mi to pomohlo při referátu z Občanky *1* *1* *1*
  • diki moc mi to pomohlo pri uceni na test *1* *2*
  • Mě taky *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *7* *8* *12*
  • Ahoj,líbí se mi článeka a ráda bych část z něj použila do projektu.Bylo by to možné?(samozřejmostí je uvedení odkazu pod textem) *2*
  • kdyby něco hezké *12* *16* *1*
  • no a? to asi vsem
  • moc mi to pomohlo *14*
  • moc mi to pomuhlo při referátu *1* *2* *15* *3* *4*
  • mooc mi to pomohlo *1* *2* a narozdíl od jiných stránek sou tu prawdivé informace :p
  • Mě taky,velice děkuju :) *12*
  • pomohlo mi to s teferátem do školy super!!! *3* *15* *2* *12* *16* *8*
  • velmy heske *1* *11* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit