Přejít na výpis diskuzí

Svetlana Kuznetsova

OSOBNOST 5.11.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wimbledon

    svetlana hraje ve tretim kole s nasi zahlavovou strycovou. uvidime, jak to dopadne. *7* ale vyhrat by mela svetlana. pokud neco opravdu nepokazi. *3*
  • životopis

    tak jsem sem dala životopis. doufám, že jsem na nic nezapoměla. myslím z tenisového hlediska. ze soukromí jsem toho moc nenašla - vlastně nic, takže pokud o Světlaně někdo něco ví ze soukromí - sem s tím a vložit to do životopisu. *3*
  • Safina

    No je to škoda, ale já jsem si myslela, že prohraje. Safina je teď hodně dobrá a fandím ji. Doufám, že porazí Ivanovič.
    • Re: Safina

      jo, safina má opravdu skvělou formu. a světlana ten den nehrála jako jindy. taky doufám, že dinara porazí ivanovič. uvidíme zítra. *3*
  • Světa

    No Taky ji to přeju.Myslím, že by se mohla dostat daleko, protože hraje skvěle.Jen tak dál *4*
    • Re: Světa

      prohrála až se safinou. i tak je to dobrý výsledek. dál bude hrát v eastbourne.
  • RG

    světlana hraje dobře, mohla by se dostat daleko. teď doufám, že co nejdál. *3*
  • miami

    tak skončila. škoda, po prvním setu to vypadalo, že serenu dá, no, nevyšlo to. opravdu škoda. *9*
  • Momo a Světlana

    Jo no taky mi to bylo líto, že prohrály.Mohly to vyhrát.Škoda no, ale spolu jim to jde.Jsou prostě super!!!!!!!! *4*
  • Zdravím!!!!!!!!!

    Taky zdravím delik!!!!!No s tím životopisem je to dobrý nápad.Světlana je moc dobrá tenistka a mám ji ráda. *3*
    • Re: Zdravím!!!!!!!!!

      to já taky, proto jsem tu stránku zakládala. v miami postupuje zatím bez problémů, to je fajn. škoda, že s amálkou skončily ve čtyřhře. bylo to těsně. *9*
  • ahoj

    ahoj lidi. možná by jsme měli dát dohromady nějaký životopis a vložit ho sem. co říkáte? a taky zdravím adlu.h *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit