Přejít na výpis diskuzí

Světlana Witowská

OSOBNOST 8.7.2008 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo poradil v dnešním interview oběma zúčastněným používat slovo prezidentská STANDARDA? Že by změna v pravidlech českého pravopisu? Neskutečně to tahalo za uši.
  • Mele a mele a mele, hosta neposlouchá. Strašný. Další slepice. Kdo je v Čt snáší?
  • Po dnešním "vyváženém Hydeparku s p. Mynářem" chci vědět kolik bere čistého redaktorka Witovská,která jako zaměstnanec státní ČT je placena nejenom z mých daní ale i z nemorálních poplatků.Prosím o zveřejnění do konce dubna. Předem děkuji za pravdivé vyjádření.
  • Najděte si jiné zaměstnání. Hlavně, když se na něco ptáte, POSLOUCHEJTE ODPOVĚĎ. Sama sebe poslouchejte doma a neskákejte slušným a rozumným lidem do jejich odpovědí. Melete a melete bez sebereflexe.@
  • Hezký večer Světlano - přeji Ti jen vše nejlepší k dnešním narozeninám.
  • Kde pracuje kde Vás mohu vidět nebo slyšet chybíte mě.
  • Ach už jsem si vzpomněl Daniela Drtinová. Chvíli jsem si myslel, že je to ona, jen se vdala. Nedívám jsem se od začátku.
  • Právě se dívám na Interwiew. Světlana Zárubová se opravdu nezměnila, ani se jménem Witowská. Mele a mele (respektive předčítá z papíru připravené otázky). Dokonce si na ně i odpovídá. Jak se jmenovala ta před ní, co ji tak lidé nesnášeli? Nebo to je ta samá (je jí opravdu velice podobná nejen zjevem)? To si tedy ČT polepšila.
  • Slečna Zárubová/Witowská, působí z většiny svých interview jako horlavá, bouřlivá, zaujatá a přehnaně ofenzivní žena. Jistěže být drzý patří k její práci, jenom mě mrzí, že nerozlišuje drzost od hrubosti !
  • Zárubová-Witovská je zvláštní žena. Pravidelně utíkala od Záruby a pak se k němu vracela. Až se naštval a dal jí kopačky. Držím mu palce ve vztahu s Norou Fridrichovou. Je sympaťák.
  • Milá Jano, pokud máš tendenci někoho kritizovat ohledně spisovné češtiny, bylo by asi vhodné aby jsi sama psala spisovně. Když už píšeš, tak je správně: přes svého manžela a né přes svýho...každého a né každýho atd.
    Jsi asi dost slabá i ve sledovanosti této moderátorky, páč Světlana moderovala i před svatbou se Zárubou a veř tomu či nikoliv, Zárubu jsem do té doby neznal, nezajímá mě ani dnes, když vede komentář v hokeji, nejsem dvakrát nadšen, že tento nabubřelý člověk komentuje zápas.
    Co se týče mého usudku, díky Světlaně se dostal Záruba do popředí, ale to je uhel pohledu.
    Rád bych chtěl někdy napsat přímo Světlaně jak si vážím její práce...
  • Dobrý večer, po odvysílání pořadu s chemtrails (rok 2009), jsem to očekával že paní Zárubová dostane vyhazov a obávám se, že už bude asi opatrnější ve volbě zpráv. V dnešní cenzurovanosti nejde povídat pravdu a mnoha lidem se to nezamlouvá.
    Díky této skvělé moderátorce, jsem i rád poslouchal zprávy, dávala tomu náboj a spád. Nemá podle mne konkurenci ani v jedné TV. Bude mě scházet její upřímnost i když bude viděna na obrazovkách. Dnešní novinařina je o všem možném, jen né podávat lidem pravdu.
    Držím palce aby měla klidný život, plného usměvu. Mějte se lidičky rádi...zdraví vás ACHNATON
  • jste kocka
  • Naprostý souhlas, je to krásná rajcovní ženská . . . :-)
  • Je jako víno,čím starší tím lepší. *4*
  • hahaha!!! Prima by jí vzala, ale ona nechtěla, protože v tu dobu měla po porodu! nechápu, jak si dovolujete o ní takhle mluvit, když jí ani neznáte! Se předveďte, jak by jste mluvila v televizi!
  • A z osobních zkušeností je to s mluvením vyjímka.. mluví normálně jako my všichni. Možná zadrhávala v rádiu ale jinak mluví úplně normálně :)
  • Syn se jmenuje Filip :-)
  • Dalibor-77
    Vše nej Světlanko *3*
  • Opožděné přání

    Po delším čase jsem se vrátil z cest a zjistil,že se Světlance narodil synek tak ji přeji opožděně vše nejlepší,hlavně at jsou oba zdraví.Moc ji to přeju.Tím,že odešla z Primy jsem přišel o jedinný kontakt který jsem na Světlanu měl,mohl by mě někdo pomoci se získáním kontaktu na Světlanu. Jirka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit