Přejít na výpis diskuzí

Sylvester Stallone

OSOBNOST 31.12.2006 
343 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SLY

    Máte pravdu Rocky a Rambo jsou prostě jedinečné filmy se skvělým příběhem ať už v jednom dílu nebo celé serie. Jsou to moje top filmy když to tak řeknu, ale skvělý film s příběhem a velmi motivační jest Kriminál. Tam jde parádně vidět co vše vydrží a co všechno je ochoten podstoupit a vydržet aby 1. mohl vykonat pomstu a zbavit se správce a 2. aby se mohl opět vrátit ke své lásce a opravdit starou autodílnu! *4*
  • koupím

    Ahoj fandové.Nemáte někdo ve své sbírce filmy CESTA K RÁJI - NOČNÍ JESTŘÁBI - Oscar? klidně kopie z televize.Předem děkuji *4*
  • I LOVE SYLVESTER

    Miluju Sylvestra...viděla sem úplně všechny jeho filmíky...i ty u kterých začínal...je skvělej a musela sem jít do kina i na Rockyho 6....je jasný že až u nás bude Rambo4 tak tam nesmim chybět...navíc sem byla v L.A a viděla sem se tam s nim...byl vážně skvělej :-*...není lepšího herce než je SYLVESTER *14* *14*
  • 22kristyl

    Rocky 6

    Filmík Rocky 6 je úplně úchvatnej.Na konci jsem se rozplakala. *9* *4* Sylvester Stallone je pro mě prostě borec!!!!! *4* Obdivuji ho *14* *4*
  • rocky

    rocky,ten první je dost kvalitní filmek,ten zbytek je slabší,rambo bez komentáře,cliffhanger,soudce dredd,demolition man atd.diskutabilní,včera proběhla na čt1 akční komedie Ve jmenu angela,což bylo slušny,každopádně sly je sympaťák
  • kelly

    ahojky už se moc těším až přijedeš sice až za hodně dlouho jak budeš moct tak napiš co nového ve škole ,co kluci a tak jinak u mě skoro nic nového ale mám toho hodně na pokec když tak mi napiš dopis
  • 0tekvila0

    POZVÁNÍ

    Zdravím všechny Slyho příznivce *4* !
    Dovoluji si vás pozvat na můj čerstvě založený web, o tomto skvělém herci. Najdete ho na adrese: http://stallone-land.blog.cz
    Všichni jste srdečně zváni *3*
  • Cobra

    Rocky VI navazuje na II dil nekde jsem to cetl
  • Co Rambo?

    ..21.únor-premiéra Rambo:Do pekla a zpět...Nejen ze tam Sylvestr hraje,ale ma na svedomi i scenar a rezii...videl sem ruzny casti pracovni verze a chce to opravdu silnej zaludek *3*
    • Re: Co Rambo?

      ahojda.Ramba 4 jsem už viděl a je fakt super.je to sice drsnější oproti předchozím dílům, ale zase není v něm nic přitaženého za vlasy.fandům Stallona fakt doporučuji.já jsem nadšenej. *3*
  • Odpoved pro cress

    odpovidam na dotaz, jak se jmenuje film, ve kterém se Sly pretláča ... V originále OVER THE TOP a ve verzi pro česko i slovensko DO ÚTOKU....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit