Přejít na výpis diskuzí

Synyster Gates

OSOBNOST 25.6.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klasnej

    Ouky je to jeden z nejkrasnejsich tipku co znam *14* *15*
  • rebus

    Ou yes! ..

    Synyster je proste úplně sexy!.. A hlavně krásně hraje na kytaru!!.. Já bych ho prostě sežraláá!!!.. Doufám, že A7X sem co nejdřív přijedou *14* *14*
  • Syny

    Sice opožděně, ale přeci. Dříve jsem se sem nedostala, ale, všechno nejlepší Syny, náš talentovaný kytaristo! :))
  • http://www.facebook.com/pages/We-ne ed-Avenged-Sevenfold-in-Czech-Repub lic/304597516238658

    Zdravím všechny fanoušky Avenged Sevenfold a zvu vás do této skupiny, kde je cílem dostat tuhle úžasnou kapelu do České republiky. Co víc říct - pomozte nám je sem dostat, abychom mohli společně uctít Revovu památku! :)
  • rebus

    B'Day!!

    Jooo a vlastně všecko nejlepčííí Synyyy!! *15* *14*
  • tskatie

    Syn

    No tak, že je Syn kus dost pěknýho chlapa víme asi všechny. Každopádně, dost dobře hraje.
  • hmmmm

    Synyster je úžasnej kytarista a krásnej chlap *14*
    Avenged Sevenfold je perfektní kapela *3*
    Pokud chcete,koukněte ke mě na blog-http://kopretinka83.blog.cz/ *3*
  • Tak přeju všechno nejlepší k narozeninám :) Doufám, že nepřestanete hrát a vydáte co nejdříve další album :)) Navíc se taky přijeďte někdy ukázat ;D
  • Syny

    Syny je bůh!To bohatě stačí *14* *14*
    • Re: Syny

      jj syn je snad ten nejlepsi chlap a kejtrista jakeho znam X *1* proste borec...ale na Dariho Malakiana jeste porad nema.. *13*
      • Re: Re: Syny

        Rozhodne je Syn lepsi nez Daron ale neni to o tom, oba hrajou dobrou hudbu *5*
      • Re: Re: Syny

        Syn je lepší než Daron o moc Daronovy sola jsou hodne lehke to se dokazu naucit jak nic ale Synovy jsou o něčem úplně jiném *3*
  • Nejkrásnější

    jako A7x prostě borci největší *14* Upe je žerůůů *14* A Syn je nejlepčí tapeta plochy jakou jsem kdy měla *1* :D *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit