Přejít na výpis diskuzí

Szidi Tobias

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To: nekuřák [nekurte@nekurte.cz]

    zdravim vsechny tady na foru.cetl sem si tu prispevky a vsechny az na jeden me potesili.proto bych se rad vyjadril k nazoru pana nekuraka.Jelikoz koureni neni trestne jak si spravne poznamenal,neni duvod abys takle o komkoliv psal.Kouri dnes uz vic jak 50% lidi(v CR urcite) takze by tento clanek patril asi vsem.Kazdej ma svobodne rozhodnuti kourit/nekourit.Ona i kazdy z nas,jsme si jednu vec vybrali.ja te taky nebudu kritizovat za to ze nekouris a proto prosim abys to nedelal take.dik moc *13*
  • TAKÉ SHÁNÍM

    Přidávám se k Andree, též zuřivě sháním nějaké album Szidi a nevím, kde sehnat, poraďte, DÍKY!! *14*
    • Re: TAKÉ SHÁNÍM

      Kačko, už jsem sehnala všechna 3 CD. Napiš na mail. Díky Andrea *3*
  • szidi dělá radost

    Hm, tak ona kouří, no já Noc s Andělem neviděl. No ale to je jedno ne, že kouří. Trestný to není, aspoň zatím ne moc, že jo. Ale když ona tak báječně zpívá. Dělá nám radost a je nám s ní dobře, dyž se její CD placička točí. A umí nejlepší R v celé ČSSR, přímo královské. I Krampol je proti ní amatér.
  • sháním písničku...

    dobrý den,mohla bych vás poprosit,strašně se mi líbí písnička Na hotelu v Olomouci,ale nikde ji nemůžu stáhnout.....nevíte prosím nějakou stránku kde by to šlo??děkuju *4* *4*
    • Re: sháním písničku...

      tady je videoklip, miluju tu píseň...
    • Re: sháním písničku...

      https://www.i-legalne.cz/jnp/cz/obc hod/interpret/S-Szidi_Tobias.html tady ke stazeni za 29,-
  • kontakt

    Autor: Josef Smejkal [josef.smejkal@razdva.cz] Dobry den, chci pozadat o kontakt k domluveni koncertu. Zdravi Josef Smejkal
  • kouření

    Myslím, že je scestné kritizovat někoho za to, že se mu nelíbí něčí kouření a napíše to. I když kouření není trestné, i kdyby kouřilo 90% lidí, mám právo vyjádřit, že mi to vadí. Když vidím někoho, kdo se mi líbí, moje sympatie ztrácí, když ho vidím, jak si zapaluje. Škoda, že se u nás ještě za tento zlozvyk a závislost osobnosti nestydí a ukazují se s ním i v televizi. Takhle se myšlení společnosti ještě dlouho neposune. Pokud jde o zpěv, jméno zpěvačky Szidi Tobias jsem do Strážce plamenů neslyšela, ale píseň, kterou na tomto albu zpívá, byla jediná, která mě zaujala hned na první poslech. Její interpretace i hlas jsou velmi působivé. Je to inspirace, co si jít poslechnout. Hned začínám shánět.
  • Souhlasim

    zdravim vsechny.musim rict ze naprosto souhlasim s poslednim clankem.jen bych chtel dodat nesud lidi podle koureni nekuraku!
  • kontakt

    Dobry den, chci pozadat o kontakt k domluveni koncertu. Zdravi Josef Smejkal
    • Re: kontakt

      Koncerty Szidi Tobias je mozne dojednat cez ATM PROMOTION , mail stano@pocaji.sk
      telefon +421 905 %!$ !^)
  • trochu mimo

    Jako sorry, ale "kritizovat za to, že nekouříš"???!!! Co je to proboha za blbost? Nejsem militantní nekuřačka, ale mám za to, že existují určité objektivní důvody, pro které lze kouření kritizovat. Fakt by mě zajímaly objektivní důvody, proč kritizovat nekuřáctví. Pěknej blábol.
  • Divy mak, Punto fijo

    Dobrý den, Szidiny šansony, které jsem onehdá slyšela v Noci s Andělem se mi velmi líbily, od té doby sháním nějaká její CD (Divý mak, Punto fijo) a nemůžu je zaboha sehnat. Najde se někdo z Prahy, kdo by mi je zapůjčil k poslechu? Můžu na oplátku zapůjčit něco jiného zajímavého, muziky mám dost nebo se jinak dohodnout. Zdravím všechny, ahoj Debora *3*
    • Re: Divy mak, Punto fijo

      AHOJ, sehnala jsi něco? Můžeš se mi prosím ozvat na mail?
      Děkuji předem moc!
      • Re: Re: Divy mak, Punto fijo

        Nejnovější CD Pod obojím je právě v prodeji (a objednat ho lze i na http://www.podobojim.cz/objednavka. php), předchozí dvě alba Divý mak a Punto Fijo jsou beznadějně vyprodaná, ale v nejbližší době by měly vyjít v reedici. Sledujte blog http://www.sziditobias.cz/blog

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit