Přejít na výpis diskuzí

Takeši Kitano

OSOBNOST31.12.2006 0:58
4 příspěvky

Nedokončil technická studia na univerzitě v době studentských nepokojů na sklonku 60. let. Pracoval jako obsluha výtahu v nočním podniku. Úspěšně zaskočil za nemocného účinkujícího a zanedlouho se stal oblíbeným kabaretním komikem a zpěvákem. Se svými výstupy se dostal do TV, kde získal základy inscenačního řemesla, neboť si většinu svých skečů sám připravoval a režíroval. Na poč. 80. let, kdy už byl jednou z nejpopulárnějších TV osobností v Japonsku, se začal věnovat dramatickému herectví (pod jmény Beat Takeši nebo prostě Takeši). ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatim jsem videl od neho jenom Autoreiji a Zatoichi, oba filmecky byly skvele, napokon Kitano zvykne aj hrat ve svych filmech. Moc dobry rezisr, se divim, ze ho tady temer nikdo nezna.
  • měli byste si opravit údaje Date of birth (location) 18 January 1947 Tokyo, Japan
  • Zdravim, chtěl bych Vás poprosit, jestli někdo neznáte způsob, jak se dostat k filmu Batle royal? Net mám jen v práci, a tak nemůžu použít "DC" - kdyžtak mi písněte na mail. Dik ze ochotu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit