Přejít na výpis diskuzí

Táňa Pauhofová

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď jsem četla článek, že Táně vadí, že vypadá mladší než je. Táňo, jednou to oceníte!! Mě je 29, lidi mě tipujou na 23 a mě to těší, protože je tu šance, že budeme vypadat mladší celý život.
  • V Hořícím keři zahrála výborně je jednoznačně nejlepší slovenská herečka která se v součastnosti prosadila v čechách může se již zařadit mezi herečky sestry Vašáryové Studénková Magálová Kocůriková tyhle všechny se u nás také prosadili *4*
  • Roztomilá a drobná zrzka, na kterou je fajn se dívat
  • Tatiana PAuhofová je teď skvělá v seriálu Terapie co běži na HBO. Sledujete? Taky k tomu teď udělali takovouto srandičku *3* http://terapie.hbo.cz/zrcadlo#select
  • Ahoj jmenuji se Honza Papoušek a jsem dojič krav u nás ve Slavkově u Brna. Jednou jsem takhle dojil krávu a do zátylku se mi zakousl nasraný pavián *12* Tu bolest si dokáže představit asi jen ten, komu se do zátylku zakousl nasraný pavián *13* Jinak bych chtěl říct, že do dneška nosím pletené svetry s límcem až po uši protože se prostě za tu svoji jizvu stydím :-/
    Zkrátka nepřejte si zzažít to, co jsem prožil já... S pozdravem Honza Papoušek
    • Jooo........Takže dojič krav jménem Papoušek a kousl ho NASRANÝ PAVIÁN.......... Jestli si myslíš že ti to uvěřím tak HAHAHAHAHA..... já sem větší hovadinu v životě neslyšela *16* *16* *16* *16* *16*
  • taková slovenská mylene farmer :)
  • Tak aj ja sa pripojim k zelaniu vsetkeho dobreho, nech sa nikdy nezmenis, lebo si fajn a velkou ozdobou v hereckom remesle :-)
  • Všecho nejlepšík narozkám Taňi *1* *1* *1* *3* *3* *15* *15*
  • Všechno nejlepší :) *3*
  • :-*

    Tak konečně, se po všech těch vyumělkovaných hrůzách dnešního filmu objevila moc hezká a sympatická herečka,která !!POZOR!! umí dokonce hrát. Což není tak úplně samozřejmostí. Je moc kouzelná a hlavně má jakési herecké charisma nebo jak to nazvat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit