Přejít na výpis diskuzí

Tatiana Vilhelmová

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej

    TÁŇA je prostě nejlepší herečka.je krásná, milá a bezvadně hraje.je NEJ.přeji JI hodně ŠTĚSTÍ! *4*
    • Re: nej

      Nasrat!!!!!!!!!!!!!
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ TATIANO !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!!
    JIŘÍ
    *3* *15* *4* *14* *4* *15* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *3* *3* *3*
  • Tatiana

    Chtěl bych jen napsat, že jsem zcela ohromen Tatianou Vilhelmovou. Tato herečka mě zcela uchvátila. Má v sobě něco, co neumím popsat, co mě velmi přitahuje. Je tak zajímavá, příjemná, filmové role, které hraje, zdá se mi, že ji jsou šité přesně na míru a ona do nich vnáší svou neskutečnou přirozenost, podle které soudím, že i v soukromí je tato žena neskutečně "krásná" a to jak vzhledově tak vnitřně. Já vím, že to není typ filmové krásky, ale pro mne je prostě nejkrásnější, nejpřitažlivější a nejpříjemnější herečka současnosti.
    • Re: Tatiana

      Jsem stejného názoru. tato herečka je jedna z našich nejlepších, umí velmi naturalisticky zahrát jakékoliv role. Mááme ji velmi rádi a v soukromém životě ji přeji jenom radost, pohodu a zdraví.zdraví Ella
      • Jako by nebylo lepších hereček
  • vv

    tatiana je pro me nejkrasnejsi ceskou hereckou soucasnosti,ma krasne oci, ktereme vzdy uhranou, jeji filmove role a to s jakym nasazenim tyto role "hraje",me primo fascinuji.Drzim ji palce, at se ji dari.
    • Re:

      NAMYŠLENÁ HLOUPÁ OŠKLIVÁ NÁNA. *9* *9* *9* *9* *9*
      • A ještě jak si hraje na mladinkou...
      • Re: Re:

        hmm... to seš ty *15* *15* *15*
    • Re: vv

      Domýšlivá a hloupá slepice.
  • všechno nejjjjjj

    Ahoj Tatiano *3* chci Ti popřát k dnešním narozenimám všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů, odpočinku, pohody, radosti *3* *14* Měj se hezky. Fandím Ti. papa *4*
  • natush

    narozky

    vše nééééjjj! *4* *4*
  • NOVÝ WEB O TATIANĚ VILHELMOVÉ

    Fanoušci !!! Mám pro Vás skvělou zprávu. Založil jsem pro Vás web s touto oblíbenou herečkou. Najdte zde úplně vše ! http://www.vilhelmova.wz.cz http://www.vilhelmov a.wz.cz KLIKNĚTE ZDE - WWW.VILHELMOVA.WZ.CZ
    • Re: NOVÝ WEB O TATIANĚ VILHELMOVÉ

      Jsem o generaci starší, mohla bych být maminkou a spíše jeden čas jsem laškovala s myšlenkou ,že bych mohla být tchýní ..Všechno je jinak.Ale pořád se mi Táňa líbí, připomíná mi moje mladá léta, moje názory, nápady, chování.Líbí se mi její projevy na jevišti, ve filmech a snad i jinde. A taky že jsem rak,proto vím, jaká žena lunárního typu je stvoření je citlivé, proměnlivé a milující.
      • Re: Re: NOVÝ WEB O TATIANĚ VILHELMOVÉ

        Tak pěkného Valentýna, užijte si to.A nejen zítra!! JL
  • Kdysi jsem s Vámi spolupracoval na jednom nejmenovaném filmu. Bohužel pro Vás, jste na mne zapůsobila jako člověk bez základních pravidel slušného chování. Neumíte ani normálně pozdravit. Familiární jednání si ponechte mezi "SVÉ". Pro mne jste nevychovaný fracek.
  • Taňa je nejtalentovanější česka herečka!!!Prostě NEJLEPŠI!
  • Soukromé pasti

    moc se mi líbila v prvním díle Soukromých pastí v díle Něžný vetřelec, kdo neviděl tak vřele doporučuju se na ten díl podívat, je k dispozivi na http://archiv.nova.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit