Přejít na výpis diskuzí

Tanja Kauerová - Pařízková

OSOBNOST 10.9.2008 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč jsi raději nestudovala VŠE jako ekonom Václav Klaus?

  • Tanjo,jsi pořád krásná ženská,jsem moc rád že se vracíš na pódia
  • ahoj, uz desne dlouho schanim ten duet TANJI s misou linkovou, bohuzel ani tanja ho sama nema. byla by moznost jej od vas ziskat? kdyz tak napiste na absfab@seznam.cz
    DIKY MOC UZ PREDEM!!!!!
  • absolutne souhlasim. ale neboj a nechej se prekvapit, co prinese rok 2014 !!!!! ;o))))
  • paní tanjo vše nejlepší ke kulatým narozeninám
  • paní tanjo všechno nejlepší k vašim narozeninám hodně štěstí zdraví lásky a uspěchu jak pracovních tak životních
  • V 80tých letech bývala spolu s Citronem na soustředění na Lučíně. Jednou jsem s ní poseděl na Dolině u piva. Dodnes to mám před očima. Byla ikonou té doby - kočka jako pes!!!
  • Re: Re: Re: Re: pochvala

    Máš pravdu ,Satanicu zpívá Kapitánová ,v r .1986 L. Bílá . Tyto stránky patří Tanje ,které si moc vážím . 28.5 . by měla vystupovat jh . + Arena.cs- rock Band na akci Open Air - Běrunice .
  • Re: Re: Re: pochvala

    Píseň "Satanica" na CD "Růže pro Algernon" nenazpívala Tanja, ale Pavla Kapitánová. A jde sice o CD Brichty, ale nikoliv Arakainu. V 80.letech song sice hrál Arakain, ale s Lucií Bílou.
  • Re: Re: pochvala

    mas pravdu
  • Re: Re: pochvala

    Tanja nahrála skladbu "Satanika " s Arainem .Má velice zajímavé" Arainovské aranžmá " ladené do metalu . Najdete ji na albumu A . Brichty + Arakain ...Růže pro ...
  • Re: pochvala

    Tanja má krásný " rockový hlas ".Je živel a to je dobře ! V čechách moc profes . rock . zpevaček není. Trochu podobný hlas má Marta Jandová . Ale , jak se říká , každá je " orgoš " Držím Tanje palce , at vše zvládá .
  • Re: Re: pochvala

    ahoj.když jste byla u zrodu oficiálních stránek tanji tak by jste my mohla napsat tanjiny budoucí koncerty.díky.romanlukac1@seznam.c z
  • Tanja byla hvězda !

    Nechápu proč tak dobrá a hezká zpěvačka tak moc zapadla je to škoda manažeři a producenti jsou u nás na hov..
  • Re: Re: pochvala

    ta ta pochvala patří Jani samozdřejmně tobě, že se o Tanju tak pěkně staráš abychom mi co jí máme rádi dostávali potřebné informace včas *5* určitě se na nějaké akci potkáme *15* doufám, že Tanja to tam rozbalí jako dřív je energická,prostě *5* *3* *5* *3* *4*
  • Re: pochvala

    Ahoj Žužu, máš pravdu, Tanja opravdu hezky zpívá a ten její hlas....hm...To je opravdu perla mezi perly. Je tak hlubokej, no prostě úžasnej, neznám jinou zpěvačku takového nebo podobného hlasu *3* . Mám její desku a jsem moc ráda, že jsem si jí sehnala *5* . Těším se, až Tanju uvidím v akci a uslyším na živo. Protože to bude ještě peprnější než z desky *1* . Ty si jí pamazuješ když bojovala o slavíky a já jsem se v tý době ještě houpala u tátu v pytlíku *1* . Ale slyšela jsem duet který nazpívala s Míšou Linkovou a Tanjin hlas mě tak zaujal, že jsem si tu písničku pouštěla pořád dokola a začala o Tanji shánět informace. Jsem moc ráda, že má webové stránky a že jsem právě já mohla byt u jejich zrodu. *3*
  • pochvala

    Tanja nádherně zpívá pamatuji si ji ještě z dob kdy bojovala o zlaté slavíky *14* Je moc dobře,že má své místo i zde mezi osobnostmi *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit