Přejít na výpis diskuzí

Tara Reid

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cruel intentions

    prej hrála ve Velmi nebezpečných známostech. jako ja jim to verim, ale nejak si ji tam nemuzu zaradit *1* koho tam prosim vas hrala? :D a v jakych scenach je ji mozny videt? sem ten film mela na kazete ale rozbilo se nam video.. *1* tak mam smulu *9*
    • avrilie

      Re: cruel intentions

      ahoj!Tara hrála skoro hned na začátku takovou menší roli jak je na tym internetu objevená nahá a u toho ta Tara brečí,doporučuju se kouknou na youtube...tam to je sice anglicky,sama ji tam poznáš!!! *1* *3*
  • tarinka

    jo a ještě něco ozvěte se třeba na meila kopretinka@seznam.cz a tam o tom všem můžeme pokecat *3* *4* *3* *14*
  • tarinka

    Ahojky dívala jsem se na ostrov smrti mě by zajímalo to proč jí tam ten chlap chtěl mít jen pro sebe a co se stalo s tím jeho otcem a všechno my nějak popište..díky víte mě to nějak tak do sebe nezaklaplo to jsou ty uzly mozkový nebo ták:D
    *1*
  • Selhaly jí játra

    Taře v důsledku nadměrného požívání alkoholu selhaly játra a slinivka *9*
  • skype

    mám ji na skype *5* ale fakt
  • Tara Reid

    Tara je super herečka doporučuji všem kteří jí neznají at se podívají na komedie:Prci prci prcičky nebo Josie a její kočičky a kdo má radši thillery tak doporučuji Ostrov smrti nebo Temná legenda *4*
  • Tarinka

    *14* *14* Tarinka je proste fakt uzasna,miluju Ostrov smrti,preju ji jen to nejlepsi *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit