Přejít na výpis diskuzí

Taylor Momsen

OSOBNOST 27.1.2008 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oblíbila jsem si jí natolik, že vždy když poslouchám písničky tak jen The Pretty Reckless.. Změnila mi život.. Škoda že sekla s herectvím, myslím si že byla dobrý i v tom.. Prostě Taylor Momsen Forever ♥
    • Souhlas! Taylor znam sice teprve asi dva roky ale naprosto mi zmenila zivot! Diky ni jsem konecne nasla sve ja Zboznuju Taylor!! <33
      • Přesně tak :)
  • Nevím ale když čtu že se Tay opičí po Miley Curus tak chytám nerva. Taylor se takto začala oblíkat dřív než ona takže je to spíš na opak.
    • Přesně tak! To je i můj názor. A navíc všichni víme jak se Miley tedko chová ...
  • lily_bennie

    Tay

    Je nejlepčejší <3
  • Každé ráno, než jdu do školy, poslouchám skupinu The Pretty Reckless a takhle to mám už nějak půl roku. Stále je miluju a Taylor vděčím za ukázání světa opravdové hudby. Než jsem si pustila písničku Make me wanna die, poslouchala jsem samé popové sra*ky. To se ale změnilo a teď poslouchám skupiny jako Bullet for my valentine nebo Green Day a to díky ní.
    Miluju tuhle divokou holku!♥♥
  • Jo tak Taylor povazuju za moji nejoblibenejsi zpevacku,ikdyz bych ji nemusela poslouchat furt do kola a uz se nehorazne tesim na jeji novy album co ma vyjit :P
  • orange6

    Skvělěj hlas

    nejdřív mi přišla taková nijaká ale pak jsem si jí poslechla a je ÚŽASNÁ! Má ůžasnej hlas...:D
  • je moje nejlepší rocková zpěvačka kdo se mnou souhlasí tak pište a mám ji moc moc ráda jako rockovou zpěvačku *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *2* *2* *1* *5* *5*
    • Souhlasím! Je nejlepší
  • Podobná Avrilce

    nwm...ae hrozně mně připomíná Avril... *3*
  • <3 Miluju jí
  • Taylor je úžasná,ze začátku jsem jí nemusela ale má skvělí hlas a to u hodně hvězd neuvidíte..Lady Gaga je závislá na upravování hlasu..slyšely jste jí na živo??já jo a byl to děs až se mi zhnusila..Taylor nato má a já jí držím pěstě at jí to vydrží!!! *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit