Přejít na výpis diskuzí

Taylor Swift

OSOBNOST 28.9.2007 
493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: cuza zasrana -

    for:sexbomba
    hmm tak vidím že ani jedné z nás jaksi nejde pravopis *7* *15*
    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: cuza zasrana -

      Jo no *1*
  • domcus

    =)

    Mě je Taylor moc sympatická....i její písně....;) O jejim vztahu s Joem jsem četla,že se s ní rozešel kvůli skupině a kariéře a ona pak udělala to s těma panenkama.....asi to nebylo správné,ale na jednu stranu se ji moc nedivim...rozejít se po telefonu je fakt hnus...určitě toho pak ale i ona litovala.........
    • Re: =)

      ale asi jsi nečetla vysvětlení proč po telefonu !!!! a taky že ten hovor ukončila ona !!!!
      • domcus

        Re: Re: =)

        mě to ani nezajímá....chodili spolu oni,ne my s nima...takž proč se do toho pletete?Líbí se mi hudba JB i Taylor............toť vše........
  • bože bože

    lidi Taylor s Joem ani s Nickem nespala a to z prostého duvodu a to je to ,že pokud jste si nevšimli tak kluci (Kevin Joe a Nick)nosí prstýnky ´´čistoty´´(nevím jak jinak jsem to měla nazvat) to znamená ,že odmítají sex před svatbou navíc jsou vychováváni v křestanský rodině ....nevim jestli to opravdu dodržují ,ale já bych jim to snad i věřila mluví o tom totiž dost otevřeně a nestydí se za to *4*
    • taylor-swift-maniak

      Re: bože bože

      ale ona taky nosi prsten cistoty!
    • melounek123

      Re: bože bože

      je to LEŽ kevin i joe přišli o panictvý prstýnky "čistoty" mají jen proto aby byly zajímavější
    • 19ashley

      Re: bože bože

      máš pravdu!!!
  • Závist

    Z některých z vás jde uplná závist *15*
  • Zividíte

    podle mně ji nadávají protože ji závidíte že chodila Joem Jonasem...Jste závistí cele bez sebe... *16* *15*
  • co to placas

    co to placas?? ze se vyspala s nickem jonasem to je blbost ne????? to by se s nim asi joe nebavil a ako chovaj se upa normalne ako vystupuj atd... tak newim kde si to vzala........???????? *8* *8* *8*
  • 00

    Az na to ze ona s joem nespala.....tak ji nemame radi ty treba ano ale jak vidis polovina lidi na ni nadava....nezpiva spatne ale proste chodila s joem a ztrapnila ho.....to staci aby jsme ji nemely radi....KRAVA JEDNA....ma co ji patri....!!!!
    • jana291995

      Re: 00

      Já mám ráda i Joa i Taylor...a můžeš mi říct čím ho ztrapnila?Vždyt on ses ní rozešel..
      • Re: Re: 00

        Tím ze ona mela v ruce kena a barbinu a cosi rikala ze ten ken je joe a neco na nej nadavala a ta barbina byla ona tim ho ztrapnila a jeste to rekla na koncerte.....na jejiim koncerte....rekla to proto protoze se s ni joe rozesel po telefonu...!!!!
        • taylor-swift-maniak

          Re: Re: Re: 00

          co kecas rozumis anglictine vubec ona tam rikala ze tam ma telefon a si snim nic nezacina
  • No to je teda něco.

    Mám dotaz na ty, co tu mají příspěvky.
    Zajímá vás na této zpěvačce také něco
    jiného,třeba její muzika,písničky, než jen to s kým ona spí? Částečně vaše
    rozhořčení chápu, ale nač ty nenávistné
    a sprosté výpady? Čím vám tolik ublížila?
    Jestli jste členy jejího fanklubu a tady
    se schováváte za anonymní uživatele, tak
    jste ubozí.
    • baxy

      Re: No to je teda něco.

      jo to máš pravdu taky je nechápu taky jsem mezi takový lidi patřila ale uvědomila jsme si že je to trpný *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit