Přejít na výpis diskuzí

Terence Hill

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je OK

    Evelíno máš pravdu je to můj nejoblíbenější herec spolu s Budem Spencerem. *3*
  • evelina

    je stále skvělej

    Doufám, že vám neunikla včerejší 1. část filmu MUŽ, KTERÝ SNIL S ORLY. Tam je Terence už starší, už nehraje rošťáckého rváče, ale krásnou roli citlivého tvrďáka. Léta mu nic neubrala na jeho osobnosti a přitažlivosti. Příští týden jde 2. část na ČT 1. Nenechte si ujít jeho skvělý výkon. *13* *14*
  • bezva

    Mrkněte taky na dva misionáře z roku 1974, tam to T. Hillovi tak sekne, až je to neslušný.
  • Skvelé osobnosti...

    Nedávno som si znova uvedomil, aká skvelá osobnosť je tento Terence Hill vo svojich filmoch, aké má skvelé komédi; a to isté môžem skonštatovať aj o jeho kolegovi Bud Specerovi... Nesmrteľné filmové diela, heh *3*
  • krutý

    ten čas letí už je mu 70 chlapíkoj to je stašný
  • pameli

    Vše nejlepší!

    ...k narozeninám ti vřele tvá věrná fanynka přeje! *1*
  • paterka

    já taky přidala pár tapet!

    no spíš hodně,i hodně fotek...ale neobjevily se!!! *8*
  • Terenc hill

    Bodle mně Terenc Hill a Bud Spencer byli uplně nej nebylo tak něj drasticky a dalo se na to koukat a člověk se u toho i zasmal.Doufám že tu ještě dlouho vydrží. *4* *4* *4* *4* *4*
  • hvězda

    Terence Hill podle mě hlavně v 70. letech dokázal, že každý kovboj nemusí nutně vypadat jako John Wayne, ale může být i odrbaný, nemytý, věčně s cigaretou v puse a přesto může být proklatě sexy.Zejména ve filmu Mé jméno je Nikdo mu to sluší až neslušně. Taky se mi líbí, jak je na fotkách ze 70. let často vidět se svým malým, moc mu to s tím malým sluší.
  • star

    S Delonem nejhezčí herec Evropy sedmdesátých let!!!
    • evelina

      Re: star

      Mluvíš mi z duše, oba jsou fajn a krásně se na ně kouká. Stejně dřív byly filmy daleko zajímavěji točené. Dneska je to samá krev, nic romantického.
      • Re: Re: star

        Tak to máš pravdu,akorát je blbý že ti herci už nebudou, nikdo je nenahradí....


        Quindi hai ragione, è solo cattivi attori che non hai, non sostituirà nessuno
      • Re: Re: star

        No, já prostě někdy až nestačím žasnout komu všemu dneska přisuzují přídomek krasavec,pro mě je krásnej chlap A. Delon nebo T. Hill, podívejte se někdy na Delona v Gepardovi, nebo Hilla v Mé jméno je Nikdo - ti(tehdy) kluci tam mají takový šmrnc a sexapeal, že podle mě v pohodě strčí do kapsy každého dnšního takzvaného krasavce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit