Přejít na výpis diskuzí

Tereza Bebarová

OSOBNOST 4.10.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc Vam to sluší
  • Vážená paní Terezo, jste nejen půvabná žena, ale dovedete trefně pojmenovat děje kolem. Dík za názor na prezidenta Zemana, už jsem ztrácela důvěru v "umělce". Držím Vám všechny palce, MUDr.Jiřina Martínková
  • Ta má krásnou dcerušku
  • Jéééé bebarová má roztomilé miminko
  • Dnes jsem viděla film Babovřesky 3 a nebyla jsem si jistá zda jsem Vás poznala a tak jsem se podívala na obsazení filmu a měla jsem pravdu-byla jste perfektní!!!
  • Paní Bebarové přeji hodně štěstí při výběru, ne jen dobré role v divadle, či ve filmech,( nehodnotím seriál "Ulice") ale hlavně v případě dabingu seriálu Batesův motel, kde jasně excelovala dublérsky v roli herečky, (Vera Farmiga ),nechápu, proč ČT uvádí tento seriál v naprosto nevhodnou dobu a proč se paní Bebarová nikde o tomto seriálu nezmiňuje, přestože by zasloužila ocenění.( Na rozdíl od Ulice).
    S pozdravem Jenda
    *1*
  • Milá Terezo, gratuluji k narození dcerušky a přeji celé rodině hodně štěstí a zdraví.
  • Gratuluji k dcerušce. Ať jste zdravé.
  • Přeji Vam at mate s male radost a obě at jste zdraví.Přeji divačka s moravy s kamoškou *3* *6*
  • Přeji hodně štěstí k narození dceručky, hlavně zdravíčko a krásu po mamince. Ať se Vám daří a máte z dcerušky velkou radost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit