Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kerndlová

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    cau,chci se zeptat jestli chodis na čochy na žernovnik
  • jako...vy kurvy!!
    Terezku milju ale sere mně, že kdyby nebyly schody z nebe nikdo by po ní ani neštěkl!! já jsem sem chodila mnohem dříve a nic tady skoro nebylo! a tedka jak před pár lety vydala schody z nebe tak jste tady všichni nalezlí!! nenávidím tyhle lidi! mají rádi jeden HIT a už se chovaj jako by byly jejím fanouškem několit let..
    vrrr..
    • Jo, no! :)
  • hurvinkovamorticie9

    😍

  • prosím poraď te mi

    ahoj, nevíte jak se jmenuje ten kluk co hraje v Terezčiným klipu- Holka jako já- hl. roli??? děkuju
    • Re: prosím poraď te mi

      Víme...
  • krvinka.12@seznam.cz

    mno presne nwm jak se ten kluk jmenuje ae moje kamaradka si snim pise a dneska du zani tak ti kdyztak muzu napsat jak se jmenuje jestli ces? *3*
    • Re: krvinka.12@seznam.cz

      Ahooooj! To bys byla moooooc hodná, to je skvělý děkuju *3* *4*
  • ...

    Tereza Kerndlová je normální tlačenka-kdyby neměla známýho otce, tk sama nedokážře nic...hlas nemá nijak zajímavej...spíš je protivnej... *13*
    • Re: ...

      Wole nauč se minimálně aspoň česky a nebo psat a nebo přestaň chlastat
    • Re: ...

      myslím že nedokážeš rozlišit co je pěkný ona zpívá bezvadně
      *5*
  • Pokud se zajímáte o Terezku a sháníte o ní nejnovější infomace tak navštivte fanouškovskou stránku KerndlovaTereza.blog.cz =) Doporučuji :)
  • Ahoj Terezko, napadlo tě někdy živit se tím, co umíš? Zkus to, nebude to třeba tolik tahat za uši. Na zpět fakt nemáš, ale hezká jsi, to jo. A v tomhle zvráceném světě to stačí. Ukazuj se, ale PROSÍM, PROSÍM nezpívej. Aspoň ne vejšky, to ti fakt nejde.
    • V tomhle dočasně zvráceném světě, jsi chtěl napsat :) To by snad neexistovala žádná vyšší moc, kdyby tady takovádle úchylárna se všema Kerdnlovejma přetrvala dýl jak pár let :-) Já se jen divim, že se za ní rodiče nestyděj. Asi její mamka a taťka nebyli a nejsou jiní.
  • Ta je super nejlepší její písnička podle mě je Přísahám, tu mám fakt nejradši
  • ahoj jsem tvoje faninika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit