Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kerndlová

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tereza jako zpěvačka vážně není nic moc, už se zařadila do kategorie zpěvaček, které radši ukazují své tělo, protože zpěvem nezaujmou. Pro mě to žádná osobnost není.
    • Vždyť je modelka ty ukazujou své tělo!!! Proboha, kdo antifanouškem tak proč si jí hledáte a píšete to k ní?? Sem by ji měli komentovat jen fanoušci!!!!
      • Ukazuje své tělo? Z toho se opravdu najedí ti, kdo tady v Česku chcípaj hlady.
  • Terka s těmi jejími fotografiemi by se spíš hodila do pánského časopisu zpěv nic moc ale tělěm by vydělávat mohla
    • Nějakej chytrej!!! *8*
    • Nebo stou namalovanou hubou na chodník
      • No, je to takovej typ na chodník. Nějaký Ústí n/Labem a tak. Tam už jsem podobnejch viděl mrtě. Ono i na Kerndlovou dojde.
  • jako...vy kurvy!!
    Terezku milju ale sere mně, že kdyby nebyly schody z nebe nikdo by po ní ani neštěkl!! já jsem sem chodila mnohem dříve a nic tady skoro nebylo! a tedka jak před pár lety vydala schody z nebe tak jste tady všichni nalezlí!! nenávidím tyhle lidi! mají rádi jeden HIT a už se chovaj jako by byly jejím fanouškem několit let..
    vrrr..
    • Jo, no! :)
  • Ahoj Terezko, napadlo tě někdy živit se tím, co umíš? Zkus to, nebude to třeba tolik tahat za uši. Na zpět fakt nemáš, ale hezká jsi, to jo. A v tomhle zvráceném světě to stačí. Ukazuj se, ale PROSÍM, PROSÍM nezpívej. Aspoň ne vejšky, to ti fakt nejde.
    • V tomhle dočasně zvráceném světě, jsi chtěl napsat :) To by snad neexistovala žádná vyšší moc, kdyby tady takovádle úchylárna se všema Kerdnlovejma přetrvala dýl jak pár let :-) Já se jen divim, že se za ní rodiče nestyděj. Asi její mamka a taťka nebyli a nejsou jiní.
  • Ahojky terezko, mam tě ráda a moc .moje nejlepší kamarádka .....spívala dnes ve školním pěveckým kole tvojí písničku .Rádio tak jí prosím drž palce *4* *4* *4* díky KAČENKA
  • ahojky terezko mám tě moc ráda zpíváš úžasně a klidně bys mohla jít do československo má talent já jsem na hudební škole no vlastně už ne ale plánujeme že půjdu do československo má talent a budu tam zpívat tvojí písen mám tě moc ráda a mámn tvůj podpis už se těším na další desku a jestly sis tento dopis četla tak ti moc děkuji tak pá pá pá ahojky mám tě moc ráda *14*
  • Terku mám moc ráda je to super zpěvačka jen tak dál...:)))
    *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1*
  • emmag
    AHOJKY TEREZKO, moc se ti omlovám, že jsem ti nemohla popřát včera,ale prostě to nešlo.Přeju ti, aby sis UŽILA SVÉ 25 NAROZENINY A aŤ se ti vyplní všechny tvé přání.Moc ti fandím ohledně taneční stránky.Máš krásný osobitý styl tance.Hodně lidím se líbí samozřejmně včetně mně.Přeju ti, aby jsi pořád tak dobrá v tanci jaká jsi.Moc ti fandím.Kamča :-* ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
  • nika1979

    Terka Kerndlová

    ........
    ++++++++
    ************jej i hit Schody z nebe. teda Buh ví+++++++++++++++. je starrrr+++++
    ********************* * zbožnuju jeji hity...........☺☺☺♫♥♥
    • Re: Terka Kerndlová

      jo,jo *3*
  • mirkos81

    Terko,co byl prosím tě ten eurosong,já jsem to vůbec nepochopil,pěvecká soutěž a nezpívat naživo..a když na zkoušce ano,tak to bylo tak falešné,já byl docela zklamaný :/ jinak barvu hlasu máš pěknou,až někdy na ten zbytek,jinak jsi fajn a poslední dobou máš pěkný styl *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit