Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kostková

OSOBNOST 8.5.2007 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to fakticky pravda Tereza vypadá jak zachovalá padesátka po plastické operaci a liftingu....divím se že jí to nevadí, že takhle vypadá....
  • souhlasím s Milanem, vypadat v 36 letech na 50 je fakt hrůza
    • tak to ani náhodou tereza je úžasná,skvělá,sympatická herečka i modrátorka a jestli vám na ní něco vadí je to váš problém a nemusíte to psát sem.Sami se vychvalujete jak jste dokonalý přitom to nemůže být někdo.Jestli se vám tereza vadí jak říkám je to váš problém vy jí můžete akorát závidět v kolika ted vypadá a vypadá úchvatně.Takže jsi svoje problémy nechte pro sebe jasný!!!! *16* *16* *16* a ještě něco jste trapný kdo to sem píše snažíte se být jen zajímavý a upoutat na sebe pozornost a já říkám že jste jenom trapní.Tak někdo vám to už musel říct.
  • je sympatická a přestaňte ji kritizovat,jste hloupí.
  • Dříve mi paní Tereza nevadila, ale poslední dobou mi vadí už moc.Je prostě všude - a když jí nevidíme, alespoň k nám promlouvá v reklamách hlasem OŘ Albert. Existuje TV kanál, kde není ?!?
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů ,jste skvělá herečka *2* *3* *4* *1*
  • Měla jsem jí donedávna ráda ale do té doby než šla do toho pořadu Máme rádi Česko..Myslela jsem že tu obrazovku prokopnu jak se tam chovala. Jak malej fakan který neumí prohrávat. *16* *10*
    • Co proti pořád máte?
    • jo jo
  • mam ji moc rada
  • Terča je fajn a vždycky jí to moc sluší, mně připadá, že ona je ve svých rolích taková svá prostě jako kdyby hrála sama sebe a je správné, že ji režiséři hodně obsazují do filmů a pohádek jako je třeba Rodinka, Star dance, Cesty domů, Tajemství staré bambitky, Obchoďák, Ordinace v růžové zahradě...byla by to fajn kamarádka
  • Všechno nejlepší k narozeninám !!!!! *4*
  • Luky1987

    Herečka nič moc, vôbec ju nemusím 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit