Přejít na výpis diskuzí

Tereza Mašková

OSOBNOST 21.5.2018 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slečna Tereza Mašková se tak neuvěřitelně vypracovala od dob talentu 2010 že je to naprosto neuvěřitelné , nerozhoduje zda bude superstar , ona už jí je . Je to objev roku a dovolím si napsat že i objev desetiletí , je to fenomenální co dokáže . O ní se bude psát i v zahraničí kde se určitě prosadí , u nás jí dokáže konkurovat málokdo a teď nemyslím účastníky superstar ale zpěvačky ze současné hudební éry . Ještě bych od ní rád slyšel píseň od Jennifer Rush The Power of Love , toby byl hodně prubířský kámen......
  • Milá Terezo, v superstar jsi byla skvělá ale v Tváři moc ne

  • Všechny tři vítězky, Tereza Mašková, Eliška Rusková a Karmen Pál-Baláž mají úžasné hlasy. Věřím, že nejen Tereza, ale i Eliška a Karmen se prosadí nejen u nás, ale i v zahraničí. Přeji jim to. Rozhodně to nejsou nějaké rychlokvašky. Superstar nesleduji, protože mě v minulých ročnících nikdo nezaujal U toho letošního jsem si poslechla zpěv všech tří vítězek a jejich výkon je super. *2*
    • S Ginou naprosto souhlasím , teď už znám i výsledek . Slečno Terezo Anno Mašková  ( budu psát vaše celé jméno a příjmení pokud vám to nevadí aby nedocházelo k záměně za jinou ženu z jedné  přihlouplé  reality show )  přeji vám hodně úspěchů  , rád přijdu na vaše vystoupení nebo koncert a pevně doufám že zůstanete pořád taková jaká jste teď , milá , a skromná , tak mě totiž připadáte . Snad si tohle jednou přečtete.......
  • A já bych od ní chtěla slyšet Dionne Warwick Heartbreaker. Fakt.
  • Martinaa
    😂užasná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit