Přejít na výpis diskuzí

Tereza Maxová

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ha ha ha

    Hlavně,že ty jsi krásná princeznička,že?NIKDO NENÍ DOKONALÝ....Ale pokud jsi vyjímka OK...
    • Re: Ha ha ha

      Komu to říkáš? Jestli mě, tak ti chci říct, že já ta výjimka nejsem.
  • PRAVDA

    Nepříjde Vám to jako blbý?Ona je pěkná a je přirozená(nemusí si dělat nový nos) to že někomu víc neroste neznamená že nemůže dělat nějakou práci co by chtěl.Mě příjde jako normální člověk a jestli je pěkná nebo není tak myslím,že se většina schodneme,že pěkná je-kdyby nebyla tak ji nikdo jako modelku nechce!Polibte si všichni záchodový prkýnko!Ona je aspoň pěkná a né jak vy!(sice jsem vás neviděla,ale na ni skoro nikdo nemá)nevím co se vám na ní nezdá?Nechci se tady někoho zastávat,ale příjde mě to jako pitlovina...co kdyby o vás někdo napsal:Jak může taková nána s velkým zadkem dělat např.gymnastiku?strašně by se vám to líbílo,že?
  • Krásná Tereza

    Je to krásná žena, nejen na povrchu ale i ze vnitř... Má můj obdív
  • Nechápu..a Tereze Děkuji

    Nechápu jak někdo může o Tereze napsat něco hanlivého..Myslim ,že to je člověk se srdcem na správném místě.Svou přirozenou krásu prodala a peníze dává tam kde je potřeba.Bydlím kousek od ní a její maminka učila mou dceru.Nikdy nemám odvahu jim oběma poděkovat mamince za to,že Terezku tak skvěle vychovala a Tereza za to,že je....
    • Re: Nechápu..a Tereze Děkuji

      To ti tak věřím *16* ! Jenom kecáš *8* ! Kdybys napsala něco co je pravda *9* ! Hele, napiš sem teda adresu té tvé Terezky Maxíčkové *13* !
      *3*
      • Re: Re: Nechápu..a Tereze Děkuji

        *1* ty jsi fakt ubohá..běž se projít po CHodově..určitě je potkáš!!!!A pozor jsou krásné obě dvě!!Maminka i Terka.. *3* *3*
  • Upozornění

    Paní Maxová velice se mi nelíbí,že jste mé chovance půjčila peníze na útratu v době těhotenství,když patřičné věci měla včas koupené. *10*
  • njn prosimtě bych teda chtěl vidět jak vypdáš ty!! koště jedno!! ty bys taky určitě modelku dělat nemohla..s.eš nějaká divná je to hezká ženská možná jí to jenom závidíš!! na ní nikdo bacha...peace..WTC Forever!!! *5* *3* *1* *8*
  • Jak může někdo s takovým nosem dělat modelku???jako člověka jí mám ráda ale modelka mi nepříjde nijak hezká *3* *7*
    • Re:

      hm asi nechápeš pojem mezi modelkou a miss... miss je ta co je dokonalá a nemá žádnou chybu a modelka je ta co někoho nečim zaujme jako třeba zrzavíma vlasama, pihama, velkým nosem no prostě má něco neobviklého až krásného a to je přesně Tereza Maxová je modelka protoe někoho ze světa modelingu zarazil její velký nos a jinak si myslim že je úžasnej člověk kterej neyslí jen na sebe a nesoudí někoho aniž by poznal jeho a jeho činy.
      For Sandy. příjde mi že si tady léčíš svoje mindráky na někom jiném protože bud jseš úpa hnusná a nebo nemáš něco tak specifického jako tereza aby ses stala modelkou... mno jsem zvedavá co mi napíšeš a jsem si jistá že v tom opět předvedeš svou nízkou inteligenci!!! *9*
    • Re:

      Máš úplnou pravdu *5* ! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit